Skocz do zawartości

Wybór zestawu do salonu do 2500 zł


zmbwln

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Po nowym roku chciałbym wymienić sprzęt grający w salonie (20m^2). Obecnie korzystam z samych głośników MicroLab Solo 6c podłączonych do interfejsu Audiolink III i laptopa. Ogólnie jestem zadowolony z tego zestawu jednak po 6 latach chciałbym już coś zmienić (laptop już nie domaga). Dodam, że nigdy nie odpalałem obecnego zestawu na maxa, a nie jest on jakoś super mocny.

Mój wybór padł na zakupienie całego zestawu (amplituner+odtwarzacz CD/DVD/blueray?+głośniki)

Do czego będzie służyć zestaw:

-oglądanie TV/Filmów z laptopa

-muzyka z internetu (rap, house, techno)

-muzyka z CD (rap, house, techno)

-Muzyka z Bluetooth? (z telefonu na przykład)

Nie jestem jakimś specjalnym znawcą takiego sprzętu, więc proszę o poradę co do zakupu całego zestawu do 2500 zł (o ile to możliwe z nowym sprzętem). Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i linki.

BTW. Jestem laikiem jeśli chodzi o połączenie takich sprzętów z TV i laptopem. Czy laptop i TV muszą mieć jakieś dodatkowe wejścia czy tylko HDMI?

 

Z góry dziękuję i mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu bo to mój pierwszy post.

Wesołych Świąt! ;)

 

Wesołych Świąt!

 


 

Edytowano przez zmbwln
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...