Skocz do zawartości

Yamaha RX-V483 vs DENON AVR-1300W


cleverclog

Recommended Posts

Witam, 
zdecydowałem się na zakup zestawu kina domowego, ale ponieważ nie mam większego rozeznania w sprzęcie grającym, chciałbym prosić o poradę. Ze względu na budżet ok. 3000 swoje poszukiwania zawęziłem do dwóch amplitunerów: Yamaha RX-V483 i Denon AVR-1300W. Sprzęt planuję ustawić w salonie połączonym z jadalnią o łącznej powierzchni ok. 40 m kw.

Yamaha występuje najczęściej w zestawie z kolumnami Pure Acoustics Nova 6 albo Yamaha NS-F51 i NS-P51, a DENON z tym segmencie cenowym z kolumnami Eltax Monaco, ale z modelu AVR-1300 nie udało mnie się znaleźć w żadnym zestawie. Biorąc pod uwagę parametry techniczne, oba sprzęty są do siebie bardzo zbliżone, poza liczbą kanałów w przypadku DENON-a, których i tak raczej nie wykorzystam. Możecie wypowiedzieć się w kwestii brzmienia któregoś z wymienionych zestawów? Które z wymienionych kolumn Waszym zdaniem brzmią najlepiej z tym sprzętem? 

A może w ogóle powinienem wziąć pod uwagę coś zupełnie innego? Poza jak najlepszym brzmieniem zależy mi na funkcjach sieciowych, BT, radio internetowym.
 

Z góry dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...