Skocz do zawartości

The Audio Critic - krytyka współczesnego rynku audio


Kraft

Recommended Posts

W złą stronę ta dyskusja idzie. Proszę bez personalnych odnośników typu pierwszy audiofil, guru z gąbkami itd. 

Macie coś do wyjaśnienia @audiowitto piszcie PMy do siebie lub cytowanej wypowiedzi Admina innego forum. Skoro @Angel pisze nt. @Kraftto znaczy, że czyta co się tu wypisuje i skrzynkę chyba jeszcze ma. Proszę już te międzyforumowe przerzutki tutaj zakończyć lub zarejestrować się tam i kontynuować.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być cudzym adwokatem ale napiszę. Nie interesuje mnie dlaczego to zrobił. Może nie ma sposobu tam odpisać, a tutaj w taki sposób może manifestować swoje emocje na ten temat. To chyba naturalne. Może są inne powody. Nie wiem.

Interesuje mnie żeby był tutaj spokój i porządek. Pisanie zaś o tym tonem jaki stosujesz jest najdelikatniej pisząc niegrzeczne. Ukryłem oczywiście posta o guru z gąbkami. Znasz powiedzenie "kto sieje wiatr zbiera burzę"? Staram się być wiatrołapem więc raz jeszcze proszę by sprawy personalne załatwiać PMami. 

18 minut temu, Fafniak napisał:

Chciałbym dowiedzieć się co oznacza arbitralny system

Może zamysłem autora był fakt, że właściciel bezwzględnie narzuca swoje stanowisko w kwestii wyboru na przykład wzmacniacza. Nie ma innej opcji niż znany model więc nie do wszystkich opisy wrażeń będą przemawiały no bo na innym mogłoby być lepiej (lub gorzej) 😉

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi, ze Ty nie wiesz, wazne, ze ja wiem.

No dobra. Nie ma problemu.

Zdałoby się ukryć zatemw szystkie posty począwszy od Kraftowego, skoro autor Nie może się bronić na tym forum.

Dla wyjaśnienia. Nigdy nie poznałem osobiście Angela, nie miałem z nim żadnego kontaktu odkąd odszedł z FA i daleki też jestem od tego żeby być jego adwokatem.

Mariusz, rozumiem Twoją interwencję, popieram ale ja jestem tu użytkownikiem i na każdy taki post będę reagował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MariuszZ napisał:

W złą stronę ta dyskusja idzie. Proszę bez personalnych odnośników typu pierwszy audiofil, guru z gąbkami itd. 

Moment, moment - ale czemu nie zwraca się tutaj rzeczywiście uwagi osobom, które naruszają zasady forum, w tym przede wszystkim odnoszą się chamsko do innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba3002 masz rację. Tylko czym innym jest powiedzenie sobie kilku ostrych słów, a czym innym wyszydzanie i nabijanie się z ludzi. To robi Dzik.  To nie TO miejsce. My z Adim777 tez za sobą nie przepadamy, ale nie znaczy że nie możemy się czasem porozumieć i mozliwe że kiedyś pójść razem na piwo i posłuchac razem Deep Purpli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, seba3002 napisał:

Ja się często odnoszę chamsko do kolegi @DiBatonio (on do mnie też) a jednak nikt jakoś o to kopii strasznie nie kruszy😝. Co więcej, potrafimy od czasu do czasu nawet serduszko sobie wręczyć 😉

Bo są sprawy w których można się nie zgadzać,  mieć zły dzień w danym momencie, można różnie reagować na czyjąś szyderę, czy atak itd.itp.

Ale jak jest gdzieś wspólny mianownik i w czymś się zgadzamy, to dlaczego mamy być wrogo nastawieni do siebie?

To, że czasem wyjadę z czymś, bo pisze co myślę i nigdy nie będę udawać kogoś kim nie jestem, bo tak wypada, nie oznacza to, że mam w Tobie, czy kim innym widzieć wroga śmiertelnego.

Po mnie spływają opinie innych na mój temat, nie mam czasu przejmować  się takimi pierdami, szkoda zdrowia.

Warto się tego nauczyć.

Pzdr 😉

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chyba Miro 84 to dlaczego nie reagujesz w adekwatny sposób? Ja staram się raczej nikogo nie obrażać (oprócz Dzika), choć zdarza mi się palnąc kilka niepotrzebnych słów. Niereagowanie na chamstwo tylko utwierdza je w tym, że może więcej.

A cytując tu nieodżałowanego Jana Kobuszewskiego - ...chamstwu w życiu nalezy się przeciwstawiać .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rega napisał:

My z Adim777 tez za sobą nie przepadamy, ale nie znaczy że nie możemy się czasem porozumieć i mozliwe że kiedyś pójść razem na piwo i posłuchac razem Deep Purpli.

Oj tam, było minęło ;) Czasami tak po prostu jest, że człowiek chce pokazać, że ma dłuższego 😁

Chętnie Cię ugoszczę, jak skończę budować dom. Zresztą, każdego tutaj.

Natomiast co do Dzika, to się nie zgodzę. Jakoś nie zauważyłem, żeby był wrogo nastawiony do kogoś. Tak szczerze, to widzę to raczej w odwrotną stronę...

Takie osoby zawsze będą niezbyt mile widziane. Dzik, wcześniej TomekN. Taka prawda panowie.

Są w mniejszości.

Może powinienem napisać jesteśmy ;)

2 godziny temu, DiBatonio napisał:

Ale jak jest gdzieś wspólny mianownik i w czymś się zgadzamy, to dlaczego mamy być wrogo nastawieni do siebie?

 

Ale jak nie ma między nami wspólnego mianownika i zazwyczaj się nie zgadzamy, to dlaczego mamy być wrogo nastawieni do siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...