Skocz do zawartości

Zestaw do słuchania muzyki


lukasz1995pl

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem nowy na forum. chcial bym kupić pierwszy zestaw stereo. Jesli chodzi o muzyke to slucham roznych gatunkow. zalezy mi na jak najbardziej realistycznyn dzwieku. pokój 2.5x4.5 11m. do odtwarzania muzyki  mam laptopa. Cenowo do 2000zl. sprzęt uzywany oczywiście 

Edytowano przez lukasz1995pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jesli jednak zdecydowałbyś się na zestaw fabrycznie nowy z gwarancją, w podanym przedziale cenowym mam kilka bardzo ciekawych propozycji systemów, które miło Cię zaskoczą jakością dźwięku.

Na pewno spójrz na brytyjski system NAD C316 BEE / Q Acoustic QA 3020. To połączenie dobrej dynamiki, szybkości z wypełnieniem, plastycznością i duża przyjemnością słuchania muzyki. W minimalnie wyższej cenie masz zestaw z innymi kolumnami - Tannoy Mercury 7.2. Natomiast jeśli szukasz zestawu, opartego na kolumnach podłogowych, spójrz proszę na Denon PMA-720AE / STX Electrino 150. Ciepły, miękki, plastyczny wzmacniacz połączony jest z żywymi, bardzo swobodnie grającymi kolumnami, to bardzo ciekawa konfiguracja. Ostatnią propozycję stanowi zestaw, zbudowany na bazie amplitunera sieciowego, dającego dostęp do setek internetowych stacji radiowych, streamingu oraz mocnych monitorach - Yamaha R-N303D / Indiana Line Nota 260X.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...