Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 600zł


NewaX Gremory

Recommended Posts

Witam,


zabieram się do zakupy sprzętu audio lecz jako laik potrzebuje pomocy.
Może w punktach moje możliwości i potrzeby:

1. Cena do 500 maks. 600 zł.

2. Powierzchnia pokój około 15m2.

3. Funkcje: sprzętu używał bym słuchania muzyki puszczanej z komputera oraz przy oglądaniu filmów na TV (najczęściej również puszczanych z komputera)

4. Gatunków muzyki słucham różnych, ale najczęściej rocka czasem rap.

Przeglądałem różne oferty ale przy braku odpowiedniej wiedzy ciężko mi coś rozsądnie wybrać. Kolega polecił mi wzmacniacz YAMAHA AX-550RS jest do kupienia za 370zł, lecz nie wiem czy jest warty tej ceny oraz czy pozostałe środki wystarczą kupno na odpowiednich kolumn do niego. Polecono mi także kolumny Telefunken TLX1 Professional oraz wzmacniacz Marantz PM 250.

Z góry dzięki za przeczytanie i proszę o pomoc.

Marcin

 

Edytowano przez NewaX Gremory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakiego dźwięku oczekujesz kolego bo to ważne. Jeśli miałbym kupić dla siebie któryś wzmacniacz to na pewno wybrał bym YAMAHA AX-550RS moim zdanie dużo lepszy wybór i znalazłem go na jednej ze stron w sieci taniej. Pamiętaj że jeszcze masz możliwość negocjacj xcny to ważne i możesz dużo zyskać by dołożyć do głośników. 

Branża powinna na dniach odezwać się i masa ludzi którzy się znają dużo lepiej ode mnie i dobrze ci doradzą. Ja też dzięki niektórym osobą z forum kupiłem swój sprzęt z którego jestem mega zadowolony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...