Skocz do zawartości

WZMACNIACZ STEREO


gucio

Recommended Posts

Witam Panowie . Jak w temacie, chcę kopić wzmacniacz stereo , który zagra trochę lepiej od tego co posiadam ( kina domowego ) lub przynajmniej tak samo  , w pomieszczeniu około 20 m/2. Mam kolumny Voyager 200 które zasiliłem amplitunerem  kina domowego Denon AVR-X1200W  niestety porażka :(. Dokupiłem Dali Zensor 7 i zagrało zdecydowanie lepiej , ale ,,czegoś,, jednak brakuje .Jako kino jest świetnie ale stereo to już nie to :( . Zostały mi nadal Vojagery i chciałbym je wykorzystać  ( jeżeli jest to warto) do wzmacniacza  stereo . Czym więcej czytam tym bardziej jestem zagubiony w temacie . Dlatego Panowie proszę o radę jaki wzmacniacz niezbyt drogi (do 1300 może być używany) poradzi sobie z tymi kolumnami i razem ładnie zagrają . Wyszukałem takie jak np.Yamaha A-S201 lub TEAC A-R650 które może coś z tych kolumn ,,wyciągną,, bo przyznam że trochę szkoda mi je zezłomowac . Czy poprostu cały zestaw komuś podarować i kupic wzmacniacz z niedrogimi nowymi głośnikami i lepiej to razem zagra w stereo niż kino która mam ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...