Skocz do zawartości

Salony hifi WROCŁAW


bartek2

Recommended Posts

Niestety nie mam. Może mógł bym pożyczyć, ale nie bardzo mi się chce z nim jeździć. Wolałbym znaleźć salon gdzie takie kolumny i amplituner są

na miejscu.

1 godzinę temu, MobyDick napisał:

A masz amplituner Yamahy ? Sądzę że do tych kolumn lepiej nada się Onkyo od Yamahy.

Tak myślisz?????

Słyszałeś te kolumny z yamahą i onkyo? Ja nie twierdzę, że słabo grały z Onkyo. Twierdzę jedynie, że wydając ponad 5 tys zł, chciałbym jednak sprawdzić jak gra zachwalana Yamaha?

Edytowano przez bartek2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitorki z serii Dali Zensor  uważam za bardziej udane i również niekoniecznie do Yamahy. Przychodzą mi do głowy gównie droższe kolumny takie jak podłogowe Dynaudio lub wyższe serie Elaców, ale to wyraźnie droższe kolumny. Monitory Dynaudio też były by tu dobre ale podejrzewam ze nie wchodzą w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Odświeżę. Jestem laikiem w tych sprawach ale po lekturach na forach  już wiem że musze przed zakupem dokonać pdsluchu zestawu. Szukam zestawu stereo 2.0. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie we Wrocławiu są miejsca, sklepy do zakupu? A tak wogole czy wybór do oglądania różnego TV, słuchania radia, ma rację bytu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Haze napisał:

Odświeżę. Jestem laikiem w tych sprawach ale po lekturach na forach  już wiem że musze przed zakupem dokonać pdsluchu zestawu. Szukam zestawu stereo 2.0. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie we Wrocławiu są miejsca, sklepy do zakupu? A tak wogole czy wybór do oglądania różnego TV, słuchania radia, ma rację bytu? 

Ja kupywałem przez neta w tym sklepie bardzo fachowo miło bardzo dobra cena , dodam że do Yamaha a-s 701 dobrałem Triangle Borea BR03 i jestem z tego zestawienia zadowolony.

https://www.mdbaudio.pl/category/glosniki-monitory?horizontal 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...