Skocz do zawartości

pirat_sc

Recommended Posts

Już podaję dokładniejsze informacje ;)

-Suboofer potrzebny tylko i wyłącznie do muzyki(elektroniczna). W malutkim stopniu do filmow czy też gier wideo.

-Pokój około 25m/2

-Zależy mi na dobrym bassie ale oczywiście nie przesadnym ;)

No i kwota 500-1000zł gdyż nie potrzebuję nie wiadomo jak drogiego sprzętu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A jakiś konkret MobyDick mógłbyś zarzucić?

Taniość to pojęcie względne... Im więcej zagłębiałem się w temat kina domowego tym mniej wiedziałem czego mi potrzeba. Jak rozmawiałem ze znajomymi większość, która ma "jakieś kina" Yamahy, Denony twierdzi, że nie używa. Od wielkiego dzwonu na imprezach w tle brzdęka i tyle. Przyznam, że szkoda mi było wyrzucać kasę na coś czego mógłbym nie używać. Szczęśliwym trafem udało mi się kupić 3letni zestaw Sony z bluray za 600 zł i gra to bardzo przyzwoicie. Suba chcę kupić bo go w kinie brakuje. To takie testowe podejście...

A już do mnie jadą nowe ule z Czech, więc pieniądze się nie zmarnują ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem. M-Audio Sub HRS-750. Zgodnie z tym co napisałem powyżej taniość jest pojęciem względnym, gdyż zapłaciłem za nowy sprzęt z gwarancją 550 zł, gdzie w sklepach typu mediaexpert są za 1199zł... Gra to bardzo przyjemnie.

Takim sposobem mam kino domowe Sony 5.1 z bluray za 1050 zł i jestem zadowolony.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...