Skocz do zawartości

kolumny do hybrydy


Bamber

Recommended Posts

Witam.

Mam zamiar zakupić hybrydę TAGA HARMONY HTA-25 i tu proszę Was o poradę jakie podstawki do tego były by odpowiednie. Mam Paradigm Monitor 3 v 2 ale są one podłączone do Onkyo 575 i pracują w kinie. Chcę taki osobny zestawik z hybrydą do stereo. Polećcie coś w miarę aby cenowo nie był to przerost formy nad treścią.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Q21 napisał:

Dzień dobry.

Aby zaproponować konkretne modele kolumn do Taga Harmony HTA-25, podaj proszę więcej informacji. Przede wszystkim jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, jaki masz przeznaczony budżet na zakup wzmacniacza i kolumn.

Pokój 17 m/kw, mużyka hmmmm naprawdę najróżniejsza od rockowej poprzez pop do elektronicznej, brzmienie preferowane fajny miękki bas i subtelna góra. Budżet na kolumny 500-700 zł za używki do tej hybrydy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony migę polecić Ci produkty nowe, myśle że przy zakupie w zestawie ze wzmacniaczem finansowo zmieścisz się w założonym budżecie.

Na pewno spójrz na Wharfedale Diamond 220. To mocne, dynamicznie grające kolumny z dobrym wypełnieniem, plastyką. Jedynym ograniczeniem jest wybór kolorów - tylko biały. Alternatywą jest moim zdaniem najbardziej optymalna kolumna do Twojego systemu - polski monitor Pylon Audio Pearl Monitor.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz atrakcyjnej wyceny zestawu dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Q21 napisał:

Z mojej strony migę polecić Ci produkty nowe, myśle że przy zakupie w zestawie ze wzmacniaczem finansowo zmieścisz się w założonym budżecie.

Na pewno spójrz na Wharfedale Diamond 220. To mocne, dynamicznie grające kolumny z dobrym wypełnieniem, plastyką. Jedynym ograniczeniem jest wybór kolorów - tylko biały. Alternatywą jest moim zdaniem najbardziej optymalna kolumna do Twojego systemu - polski monitor Pylon Audio Pearl Monitor.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz atrakcyjnej wyceny zestawu dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

To chyba chylił bym się ku Pylonom tyle że komplet wychodzi tysiak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...