Skocz do zawartości

Nieduży system muzyczny/amplitiuner


Gość

Recommended Posts

Chciałbym zakupić jakiś ciekawy ale nieduży system muzyczny. Wiem że najlepiej byłoby kupić coś większego z odpowiednią mocą ale po pierwsze nie jestem aż tak wymagający a po drugie niestety moja szafka ma konkretne wymiary i jest zabudowana z tyłu. To sprawia że taka Yamaha R-N301 której się przyglądałem wejdzie ale czy 30-40 cm od góry to wystarczająco tego już nie wiem. Do tego mały sprzęt zawsze może stanąć na wierzchu i nie będzie wyglądał jak kloc. Nie ukrywam również że chciałbym się zmieścić w tych 2000 zł albo nieznacznie je przekroczyć.

Przechodząc do meritum. Jak wspomniałem. Stawiam na coś stosunkowo małego. Zamierzam podłączyć do niego TV oraz PS4. Mógłbym jeszcze na siłę połączyć bezpośrednio dekoder. W sumie nie myślałem nad opcjami sieciowymi gdyż posiadam AppleTV do którego przesyłam muzykę (niestety jest to wersja ATV 4 więc nie ma już wyjścia optycznego) niemniej większość obecnych małych systemów i tak opcje sieciowe ma. Zresztą lepiej mieć więcej niż mniej ;).

Przejrzałem trochę ofert i na razie zapisałem sobie kilka urządzeń:

-Yamaha Pianocraft MCR-560

-Marantz MCR 510 (minus to brak odtwarzacza CD oraz tylko 2 wejścia audio czyli jedno optyczne i jedno analogowe)

-Marantz MCR 611

-Denon Ceol N9

Chciałbym prosić o radę bądź zaproponowanie czegoś jeszcze innego. Dodam jeszcze że mam dwa głośniki Jamo 28 które mógłbym (jeśli jeszcze warto) do którego z urządzeń. W sumie to na tę chwilę więcej niż 2 głośników nie planuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitive Technology wygląda i zapowiada się spoko. Zwykły wzmacniacz zintegrowany to może być dobry pomysł choć z drugiej idziemy coraz bardziej w kwestie sieciowe więc...no i jednak jakiś optyk by się przydał

Te wszystkie all in one zachęcają chociaż zdaję sobie sprawę że można lepiej. A gdybym musiał wybrać z tych które wymieniłem to który? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tylko ten odtwarzacz cd by się jednak przydał :/

Znów wspomnę o Definitive Tech. Jesli się nie mylę to w porównaniu z resztą którą wymieniliście oraz tym co ja wymieniłem ewidentnie przewyższa je mocą. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...