Skocz do zawartości

Amplituner sieciowy plus kolumny podstawowe do 2500zł


Marcin Kozela

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Proszę o pomoc w wyborze zestawu stereo do pokoju 15 mkw. Słucham różnorakiej muzyki; praktycznie wszystko oprócz ostrego rocka i metalu. 

Zródło muzyki to w 99% spotify. Na zestaw przeznaczyłem 2500 zł. Wstępnie wybrałem dla siebie: Pioneer SX-N30-K i Magnat Quantum 673.

Proszę o Wasze propozycje przed pojawieniem się w jakimś specjalistycznym sklepie...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, system zbudowałbym na bazie amplitunera Yamaha R-N402D w połączeniu z kolumnami Pylon Audio Pearl Monitor. W niewiele wyższych kwotach zamiast amplitunera Yamaha możesz mieć najnowszy model Pioneer SX-N30AE (nie pomyl z SX-N30DAB, to starsze znacznie prostsze urządzenie). 

Yamaha i Pioneer oferują praktycznie pełną funkcjonalność sieciową, Yamaha ma dodatkowo firmowy system Music Cast, Pioneer natomiast stawia na systemy otwarte Google Chromecast i DTS Play:Fi. Brzmieniowo Yamaha jest bardziej efektowna, eksponuje skraje pasma, gra swobodniej, mocniej. Pioneer natomiast jest spokojniejszy, dokładniejszy, trochę cieplejszy brzmieniowo. 

Zaproponowałem Ci polski zestaw kolumn Pylon Audio, w swoim budżecie to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. To typowa kolumna hi-fi do muzyki, oferująca spójny, pełny, dynamiczny, przestrzenny dźwięk. To moja pełna rekomendacja.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wyżej wymienionymi rozwiązaniami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...