Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,mam problem z mikrofonami posiadam zestaw mikrofonowy novox free h2 mam 2 mikrofony taki pseudo ruter z antenami który łapie sygnał mikrofonu kabel zasilający i jeszcze jakiś kabel(nie mam pojęcia jaki to) wyglądem przypomina on bardzo dużego jacka wpinam go do tego pseudo  rutera  ale muszę wpiąć go jeszcze przecież  do jakiś głośników i tu jest problem żaden mój głośnik nie posiada takiego wejścia (dodam że an tym ruterku koło wejścia jest napisane mix out) najbardziej zależy mi żeby podłączyć to do wieży sony mhc v77dwlecz on ma tylko takie wejścia:video out, out, in tv(l i r) wiecie może w jaki sposób mógłbym to połączyć(o ile można )

domyślam się że potrzebna tutaj jakaś przejściówka tylko nie mogę nigdzie zanleść jak ten kabel się nazywa może ktoś mi pomóc moze ktoś miał z tym do czynienia albo po prostu wie jaki kabel mi chodzi dodam że ten kabel jest dość sporych rozmiarów (nie wiem czy to dobrze mierzę  ale jeśli zmierzę całe to metalowe to ma on 3,2cm proszę o pomoc jeśli ktoś potrafi potrzebuje tego bardzo na sylwester

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...