Skocz do zawartości

Zestaw audio 5.1 do 3500-4000 zł


Recommended Posts

Witam,
mam zamiar kupić zestaw 5.1 głównie do oglądania filmów w 4K. Czasami będzie puszczana muzyka wszelkiej maści, ale to raczej na jakichś imprezach itp. 
Mam jedno wymaganie sub i głośnik centralny (jeżeli będzie stał na ziemi) nie może być wyższy (razem z nóżkami, lub bez jeżeli można je zdemontować lub ciut przypiłować) niż 34cm, bo tyle mam miejsca pod zawieszoną szafką. 
Dobrze by było żeby przednie głośniki nie były wyższe niż 45cm, ale nie jest to wymóg. Damy radę jak będą i wyższe :)

Wiem, że kwota nie powala, ale chciałbym mieć chociaż namiastkę dźwięku przestrzennego w filmach.
Zestaw wolałbym żeby był nowy (gwarancja itp.), chociaż nie pogardzę jakąś sprawdzoną używką.
Proszę o radę.

c9828d2e6271e.png

Edytowano przez Tomasz Grzebielichowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, miałbym dla Ciebie następujące propozycje.

Zwróć uwagę na amplituner Yamaha RX-V483 lub trochę droższy, ale na pewno lepszy brzmieniowo Onkyo TX-NR676. Obydwa urządzenia oferują praktycznie pełna funkcjonalność sieciową oraz dobre brzmienie. Natomiast w kwestii kolumn miałbym dla Ciebie dwie propozycje - kinowy, mocny, bardzo dynamicznie grający Klipsch Reference Theater Pack 5.1 lub zestaw Jamo S 803 HCS, wspomagany dedykowanym subwooferem Jamo S 808 SUB. Subwoofer ma wysokość 45,7 cm, mam nadzieję że wejdzie w przygotowane miejsce. Pozostaje także możliwość zbudowania systemu na monitorach typu Klipsch R-15M, czy Monitor Audio MR2.

Przyjrzj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...