Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 300 zł


Mikołaj Góralski

Recommended Posts

Witam,

Jestem początkującym fanem " lepszego słuchania" nie znam się na tym i chciałbym wysłuchać waszych opinii.Przymierzam się do zakupu kolumn Elac EL65 II.

Niestety nie mam do nich wzmacniacza.Jedyna propozycja w tej cenie którą otrzymałem do tej pory to  CAMBRIDGE AUDIO A1 V3 ( u którego podobno są dość słabe basy i dynamika)

Poszukuje czegoś w granicach 200-300 zł na początek słucham głównie metalu melodycznego i elektroniki i obawiam się że ten Camridge ma za dużo wysokich tonów jak na te kolumny,które w same w sobie mają już mało basu.

Proszę o pomoc i dziękuje z góry.

Edytowano przez Mikołaj Góralski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Napisz dlaczego akurat chcesz kupić te kolumny. Słuchałeś ich? Przydałoby się więcej informacji , aby Ci rzetelnie doradzić ... Jaki metraż pokoju? Jaka muzyka? Jaki dźwięk preferujesz? Co będzie źródłem?

3 godziny temu, Daniel Daniel napisał:

to masz na olx jakieś stare radmory z lat 80tych to kup sobie,moze wyrobisz sie w 300zł

@Daniel Daniel z Twojego postu totalnie nic nie wynika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2018 o 13:43, mordor12 napisał:

Cześć. Napisz dlaczego akurat chcesz kupić te kolumny. Słuchałeś ich? Przydałoby się więcej informacji , aby Ci rzetelnie doradzić ... Jaki metraż pokoju? Jaka muzyka? Jaki dźwięk preferujesz? Co będzie źródłem?

@Daniel Daniel z Twojego postu totalnie nic nie wynika.

Chcę kupić te kolumny od znajomych. Kupili nowsze Revoxy. Słuchałem Elacków (wprawdzie ze wzmacniaczem z lampowym za 3,5 tys.) i w moim przekonaniu brzmią bardzo dobrze, ale jak zaznaczałem, jestem początkujący.

Kolumny były dodatkowo „ulepszane” przez inżyniera, by jak znajomi to określili „wzmocnić środek".

Pokój ma 20m 5 × 4. Źródłem będzie odtwarzacz CD Sony raczej słaby. Jak mówiłem, preferuje gitarowe granie (głównie metal) i elektronikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...