Skocz do zawartości

Zakup kina domowego.


RagingSnake

Recommended Posts

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem kina domowego do mieszkania. Wiem że nie jest to takie proste więc postanowiłem zapytać ekspertów.

Chodzi mi o zestaw do salonu którego przekrój poniżej.

Zestaw chciałbym wykorzystać zarówno do oglądania filmów jak i do słuchania muzyki. Nie chodzi mi o zestaw audiofila tylko o w miarę najlepszą jakość dźwięku do max 5.000 PLN.

Wymiary salonu to 7,17 m x 3,90 m.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie i opinie.

Z góry dziękuję za pomoc.

przekrój.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorac pod uwagę Twoje preferencje, uniwersalność systemu oraz założony budżet, zwróciłbym Twoją uwagę na amplituner Onkyo TX-NR676 lub Denon AVR-X1400H oraz zestaw kolumn Jamo S 807 HCS, wspomagany aktywnym subwooferem Jamo S 810 SUB. Za kwotę około 5 tys. zł. masz kompletny, uniwersalny i bardzo nowoczesny system, który dodatkowo w przyszłości możesz rozbudować głośniki Dolby Atmos Jamo S 8 ATM. Kolumny są bardzo eleganckie, oferują bardzo przyzwoite brzmienie, świetnie sprawdza się w Twoim systemie, .

Ewentualnie jako alternatywy możesz spojrzeć na system Denon AVR-X1400H / Dali Spektor 6 Set 5.0. To rozwiązanie, zbudowane na bazie duńskich, bardzo dobrych kolumn Dali, niestety w założonym budżecie nie zmieścimy się z subwooferem,

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wyżej wymienionymi rozwiązaniami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 1.01.2018 o 09:32, Q21 napisał:

Witam

Rowniez zastanawiam sie nad zestawem jamo s 807 hcs z pioneer vsx 933.Czy to dobry zestaw?zalezy mi na atmos .mysle o dokupieniu tego ustrojstwa

https://allegro.pl/glosnik-sufitowy-20cm-magnat-interior-icp-82-140w-i7139039478.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprzęt+audio+dla+domu&gclid=CjwKCAiAiarfBRASEiwAw1tYv5wAjD4F9xFWfrHpmDUBOmJUoPzO5y0kfcfuca7q6VTcyXdTvuhBJBoC7QQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Mozna prosic o pomoc w wyborze?

szukam alternatywy do tych jamo finansowo tanszych i gdyby spadek jakosci nie byl bardzo duzy to troche mniejszych.pokoj okolo 22 m2.Prosze o pomoc i pozdrawiam

 

Dzień dobry.

Biorac pod uwagę Twoje preferencje, uniwersalność systemu oraz założony budżet, zwróciłbym Twoją uwagę na amplituner Onkyo TX-NR676 lub Denon AVR-X1400H oraz zestaw kolumn Jamo S 807 HCS, wspomagany aktywnym subwooferem Jamo S 810 SUB. Za kwotę około 5 tys. zł. masz kompletny, uniwersalny i bardzo nowoczesny system, który dodatkowo w przyszłości możesz rozbudować głośniki Dolby Atmos Jamo S 8 ATM. Kolumny są bardzo eleganckie, oferują bardzo przyzwoite brzmienie, świetnie sprawdza się w Twoim systemie, .

Ewentualnie jako alternatywy możesz spojrzeć na system Denon AVR-X1400H / Dali Spektor 6 Set 5.0. To rozwiązanie, zbudowane na bazie duńskich, bardzo dobrych kolumn Dali, niestety w założonym budżecie nie zmieścimy się z subwooferem,

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wyżej wymienionymi rozwiązaniami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki urządzeń i kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...