Skocz do zawartości

Budżetowy zestaw stereo


hasos

Recommended Posts

Określone kable kupuje się do tego aby nadać ostateczny szlif posiadanemu sprzętowi. Dlatego najlepiej kupić na początek zwykłe miedziane kable głośnikowe ( jeśli nie masz żadnych ). Ich zakończenia np. bananami potrzebne gdy mamy potrzebę częstego ich rozłączania lub tylko w taki sposób można je podłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hasos napisał:

700 w sobotę sprawdzę.

Tak, myślę, że pomijając barwę, to ta yamaha jest obiektywnie lepsza niż nad 326.

yamaha 803 to z tego co mi tutaj pisano to w brzmieniu wzmacniacz yamahy 701/801, które wcale nie nalezą ani do najtańszych ani najprostszych.

Edytowano przez bartek2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MobyDick napisał:

Określone kable kupuje się do tego aby nadać ostateczny szlif posiadanemu sprzętowi. Dlatego najlepiej kupić na początek zwykłe miedziane kable głośnikowe ( jeśli nie masz żadnych ). Ich zakończenia np. bananami potrzebne gdy mamy potrzebę częstego ich rozłączania lub tylko w taki sposób można je podłączyć.

Jasne, nie mam zamiaru początkowo wydawać większej kwoty na nie, ale jak taka melodika jest za 20 zł/metr, to chyba warto zamiast jakichś najzwyklejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie warto wydawać po 20 zł/m na próbę. Może się okazać od razu że potrzeby jest zupełnie inny rodzaj kabla. Zawsze można je sprzedać. Jednak nie demonizował bym aż tak bardzo wpływu kabli. Do tego kable nie należy dzielić na zła i lepsze, tylko na te które nam bardziej pasują w naszym systemie lub gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...