Skocz do zawartości

Sluchawki do lampy + winyle


Recommended Posts

siemanko,

Przymierzam sie do zakupu słuchawek do lampy. Słucham głównie z winyli, rock (Bonamassa, U2, etc), trochę elektroniki. Budżet no nie wiem ~700zł, używki wchodzą w grę. Preferuje ciepły dźwięk ( no w końcu lampa:) ) góry sporo ale tak żeby nie męczyła, (głośniki mam klipsch plus przewody chord clearway, wkładka AT 440mlb, przedwzmacniacz vincent pho-8). 

dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MobyDick napisał:

To może z nowych Beyerdynamic Custom One Pro Plus ?

Lub BEYERDYNAMIC DT770 PRO

Przecież DT770 grają skrajami tym bardziej w nich na górze pasma będzie słychać trzaski z winyla itp.

Na rynku wtórnym można do 700zl znaleźć Senki HD600, a tym bardziej DT880, które grają równiej niż DT770, czy DT990pro.

Gdyby podnieść budżet do 1tys można trafić okazję na Hifimany HE400i jest to ma bdb granie bez wodotryskow na ekranach, grają naprawdę równo rozdzielcze i nie mecząco. HD600 grają ciepłym gęstszym i nasyconym brzmieniem, ale też bardzo rozdzielczo tylko troche blizej głowy niz HE400i.

P.S.

A ta lampa to wzmacniacz słuchawkowy,  czy głośnikowy z dziurką na słuchawki? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe właśnie raczej chciał bym trzasków uniknąć :D 

Patrzyłem na HD600, cenowo spoko, używki w fajnej cenie można dorwać, widziałem też HE400i za około 1k zł, pytanie co z tych dwóch ... wiadomo, że dźwięk to juz preferencje indywidualne ...

Co do wzmacniacza jest to wzmacniacz głośnikowy z wyjściem na słuchawki.

dzięki za pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 600 koniecznie najpierw posłuchaj bo szczególnie zakres niskich częstotliwości jest tu nie dla każdego ... A słuchawki pod winyle to jednak trzeba szukać o dość ciemnym brzmieniu i niezbyt rozdzielcze jeśli już. Bo dla mnie to była zawsze sprawa nie do przyjęcia jeśli chodzi o szumy i trzaski. Winyli lepiej słuchać z głośników.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...