Skocz do zawartości

dynaudio emit m20


Krzysztof583

Recommended Posts

Dzień dobry.

Yamaha A-S701 w połączeniu z Dynaudio Emit M20 to dobre połączenie, chociaż dźwięk może być zdominowany przez bas. Osobiście wolałbym wzmacniacz o lepszej kontroli basu i dokładniejszym brzmieniu np. Primare I22, może Nad C338 ewentualnie Cyrus One

Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od preferencji i tego jaki dzwięk się lubi, ja słuchałem ich m.in z cyrus one i dźwięk był (mocno?) szczupły, natomiast w tamtym czasie z primare było bardzo ciekawie chociaż słuchałem tylko przez krótką chwile i nie zdązyłem wyłapać rzeczy które by mi przeszkadzały, natomiast na codzień słucham na nad326 i nie ma źle, waściwie calkiem ok ale jak będzie okazja to pewnie zmienie na coś lepszego :)

Edytowano przez slawas2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, jeśli masz możliwość to skorzystaj z propozycji Q21 i pojedź do nich i posłuchaj. Po Świętach jest tam napewno spokojniej i bedziesz mial komfortowe warunki do odsluchu. Ja kupilem Dynaudio Emit 20 w grudniu do NAD 356 - gra to moim zdaniem bardzo przyzwoicie - po kilkudziesięciu godzinach Emity graja wyraźnie lepiej niż na początku.

Emit 20 słyszalem też ze wzmacniaczem Atoll 100 i ten zestaw też brzmiał bardzo dobrze jak na mój gust/sluch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q21 kiedy będziecie mieli NAD 356 na stanie? Powiedz mi proszę co da większe dociążenie dźwięku na średnicy i niskich tonach, a mniej wyeksponowaną wyższą średnicę i wysokie? Nad C356 czy Primare i22? Połączenie będzie z Dynaudio Emit M20 w drugim systemie. Muzyka - Rock, Metal, Pop. Lubię dźwięk, pełniejszy, cieplejszy, ale dynamiczny i z wykopem w miarę możliwości, nawet kosztem szybkiej kontroli. System nie może grać za jasno i ostro. Źródło - laptop + aram irdac.

Edytowano przez Steel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...