Skocz do zawartości

Kolumny pod yamaha a-s700


Konrad123

Recommended Posts

Witam forumowiczow chce zakupic nowe kolumny do salonu 20m2 polaczony jest on z kuchnia 7m2 posiadam juz wzmacniacz yamaha as700 moje preferencje muzyzne to house ogolnie muzyka klubowa pop dance i czasem rock moj budzet to około 3000zl narazie na oku mam

 heco music style 900.   

 heco music style 500.

 Melodika bl40

 Stx 250 

Heco aurora 700

Z tym ze najbardziej podobaja mi sie heco aurora, najbardziej zalezy mi na dobrym basie ale nie wielkim, meczacym tylko dobrej jakosci, dynamice i szczegolowosci przyjemnym wokalu ktory nie bedzie schowany za cala reszta moze byc wrecz wysuniety cieplejszej barwie dzwieku ale bez przesady i ogolnie muzykalne 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Spójrz proszę na dwie propozycje, które moim zdaniem najlepiej sprawdzą się w Twoim systemie. Jest to na pewno polska konstrukcja Pylon Audio Sapphire 25 oraz świetne Dynavoice DF-5. Pylon Audio to świetna dynamika, szybkość, kontrola i energia. Dynavoice to trochę bardziej miękkie granie z potężnym basem trzymanym w ryzach oraz wysokiej klasy góra pasma za sprawa świetnego głośnika wstegowego.

Ewentualnie minimalnie drożej, ale lepiej Monitor Audio Silver 6.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bartek2 napisał:

Na Heco music style już nie licz, myśl o Aurorze.

Miales moze przyjemnosc porownac te kolumny ?

11 minut temu, Q21 napisał:

Dzień dobry.

Spójrz proszę na dwie propozycje, które moim zdaniem najlepiej sprawdzą się w Twoim systemie. Jest to na pewno polska konstrukcja Pylon Audio Sapphire 25 oraz świetne Dynavoice DF-5. Pylon Audio to świetna dynamika, szybkość, kontrola i energia. Dynavoice to trochę bardziej miękkie granie z potężnym basem trzymanym w ryzach oraz wysokiej klasy góra pasma za sprawa świetnego głośnika wstegowego.

Ewentualnie minimalnie drożej, ale lepiej Monitor Audio Silver 6.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

A słuchał pan moze tych heco aurora 700 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bartek2 napisał:

Niestety nie słyszałem Aurory 700, ale  na nie czekam żeby odsłuchać , słyszałem tylko Heco music Style 900. Podobno niskimi i średnimi tonami to to samo. Jedynie góra jest  nieco jaśniejsza w aurorze inny jest głośnik wysokotonowy.

Jakbys odsłuchał to daj znac jak wrazenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubakk napisał:

Dynavoice df-5 nie ma za dużo basu , a df-6 za drogie ;) sapphire 25 dudni basem nie miłosiernie ,ale może autorowi tematu podpasują właśnie takie.

Ciekawe ,że nikt nigdzie nie przesłuchał jeszcze Tonsil maestro 3 , fajnie wyglądają , cenowo też - tylko jak brzmią ? Parametrycznie powinny jako tako ...

myślę, że df-6 jest szansa dostać za 3500 za parę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...