Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam pytanie , moze nie wiele osob bedzie znalo odpowiedz , ale warto "zaryzykowac " ;p , otoz .. posiadam ubogi sprzet .. magnat monitor 880 , wzmaka sony fe310 i to wszytko podpiete do laptopa .. dell d600 , chcialem spytac czy zakup takiego czegos http://www.allegro.pl/item367132119_audigy...s_notebook.html znacznie poprawi jakosc brzmienia , jak wiadomo karty muzyczne standardowo instalowane w takim sprzecie jak dell sa niezbyt wysokiej jakosci .. jednak czy oplaca sie wykladac ~ 250 zl , czy cos to zmieni icon_smile.gif ( przewaznie sluchane mp3 o >= 192 kbps )


ps. prosze nie pisac ; zmien wzmaka . glosniki itp , chodzi mi o ten przyklad icon_smile.gif




pozdrawiam Grzesiek k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zalozyles torche w nie odpowiedniej zakladce. Pytanie powinienes zadac tutaj: zakladka -->"PC-Audio/iPhone/iPod".

Wracajac do Twojego pytania, oczwiscie ze pozadna karta muzyczna (polprofesjonalna) znacznie poprawi jakosc dzwieku,. Na tym forum byly juz pytania na temat kart muzycznych, uzyj wyszukiwarki.

Aha i jeszcze jedna rada. Proponuje zakonczyc odsluchy z plikow kompresowanych (mp3) i przejsc na formaty bezstratne - *.wav *.flac ...
Tutaj poprawa bedzie rownie znaczaca !


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak wtroce do formatów bezstratnych
zauważyłem,ze formaty te.. to taka mocna powtórka jak było z mp3sa lepsze i gorsze
Ni ewiem od czego to zalezy.. np.. hmm kto na jakim sprzecie z jaka dokładnościa ripował/kompresował pliki i jakimsoftem..różnica sa znaczna...
Lepsza karta sie przyda..
Faktycznie tak jak zauważył hybyrd83 warto sie przesiąść..juz nie wspominam o normalnych płytach audio cd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...