Skocz do zawartości

Kino Domowe Do +/- 3400zł


Hunter

Recommended Posts

Witam,


Rozglądam się za zestawem kina domowego głównie do słuchania muzyki, interesuje mnie tylko i wyłącznie zestaw 5.1.

Budżet to około 3400zł, 3400zł obejmuje cały zestaw czyli: Amplituner, 2 Kolumny frontowe, 2 głośniki tylne, głośnik centralny + Subwoofer.

Zależy mi na dobrym bass'ie ... Chodzi o to aby trzęsło podłogą :D

Domyślam się, że w tym budżecie będzie ciężko... ale warto sprubować, dodam, że zestaw ma być NOWY

 

Narazie wpadły mi w oko takie:

Zestaw 5.0 Magnat SUPREME 1002 + Amplituner Yamaha RX-V383         http://allegro.pl/yamaha-rx-v383-magnat-supreme-1002-5-0-i7090544972.html

 

Jest to zestaw 5.0... więc potrzbuje jeszcze subwoofera...   Magnat 302A      http://allegro.pl/subwoofer-magnat-monitor-supreme-sub-302a-gwar-i7121715469.html

 

 

Jeśli macie jakieś inne propozycje to piszcie śmiało!

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym chyba Denona patrzą na jego parametry w porównaniu do yamahy,a jakie jest twoje zdanie? Myślisz, że lepiej zagrają niż te Magnaty? Bo patrząc na cyferki, STX poszedł bardziej w głośniki niskotonowe, co mi się bardzo podoba... Ale jak będzie z głośnością? Bo wychodzi, że Magnaty są trochę głośniejsze...

 

I ostatnia kwestia... Subwoofer...

 

Nic jeszcze nie słyszałem o subwooferach STX'a... Zależy mi na mocnym Bass'ie... Dadzą radę? :4_joy:

 

EDIT: Jeszcze jedno... Jest jakakolwiek różnica pomiędzy STX KD-200 n oraz STX F-200 n ?

Edytowano przez Hunter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainaczej... 

Jakbym poszedł w zestaw Stereo, to wyszło by mi lepiej jakościowo? 

np. Taki Zestawik: Amplituner + 2 Kolumny stereo + subwoofer + centralny?

 

EDIT: Budżet naruszę, zwiększam do 4200zł za całość :)

 

EDIT 2: Wybrałem, Amplituner Denon AVR-X1400H wraz z kolumnami stereo STX F-360n wspierane przez subwoofer STX S-250n oraz głośnik centralny STX C-200 n

            Zestaw godny polecenia?

Edytowano przez Hunter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...