Skocz do zawartości

kupiłem yamaha R-s500 Jakie głośniki do tego


Portimo

Recommended Posts

Witam,

Trafiła mi się okazja cenowa (tak mi się wydaję) i nabyłem yamahe R-S500

Pod jakie kolumny to podłączyć aby dobrze zestawić pod kątem dobrego głębokiego basu- lubię gdy jest dominujący.

Obecnie mam podłączone Dynalabs SDA 2.8 i gra bardzo przejrzyście ale bez polotu, ktoś miał do czynienia z tym wzmacniaczem- miałbym kilka pytań.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dobrym basem i swobodnym dźwiękiem świetnie sprawdzą się w Twoim systemie kolumny Dynavoice DF-5. Będzie to moim zdaniem jedna z ciekawszych propozycji. Alternatywą jest zestaw Monitor Audio Silver 6, to dobra klasa wyżej, aktualnie zestaw oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Ciekawą opcją jest także Paradigm Monitor 9 v.7, mamy jeden komplet poekspozycyjny, w stanie idealnym, który można w dobrych pieniądzach kupić. Na koniec dobra, polska, sprawdzona konstrukcja STX Electrino 250.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza (dotyczy produktów nie objętych akcją OUTLET), jestem do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za propozycję. W maju będę jechał na odsłuchy i wtedy coś zakupię :)

a jako rozwiązanie tymczasowe co myślisz na tematy tego https://www.q21.pl/polk-audio-tsx-330t.html 

Mam okazje zakupić za 1100 zł za 2 kolumny. Jak to będzie grało z moją yamahą i czy nie będzie później problemu z odsprzedażą takich kolumn jak znajdę coś lepszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...