Skocz do zawartości

Odtwarzacz sieciowy / streamer audio


Arek A

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Stoje w tym momencie przed kupnem odtwarzacza sieciowego. Budzet nie jest jakis duzy bo jest zalezy mi na czyms w granicach 1600zl. Przeczytalem duzo postow, jednak mam chyba jeszcze wiekszy metlik w glowie.

Oto modele nad ktorymi sie zastanawiam:
Denon DNP-730AE
Pioneer N-P01 

Moja obecna konfiguracja:
Wzmak: NAD C350
DAC - Arcam airDAC
Kolumny - Dali 800

Odtwarzam muzyke z NAS, poki co robie to przez android box, lub przez bubbleupnp uzywajac airDACA.
Na czym mi glownie zalezy?
1. Dobra jakosc - i tutaj teraz pytanie czy jezeli dzwiek bedzie szedl przez DAC, czy jest sens wiecej inwestowac czy wszystko jedno skoro pojdzie po cyfrowym?
2. wyjscie cyfrowe coax lub spdif aby podlaczyc pod DAC'a
3. radio internetowe
4. Czytelny wyswietlacz
5. obsluga app na Android
6. plynna obsluga (nie moze zamulac)

Posiadam tez raspberry z dodatkowym modulem na wyjscie cyfrowe na RuneAudio. - dziala dosc spoko, nie stety porzy duzej playliscie zamula za kazdym razem kiedy wlaczam kolejke i glownie to mnie dobija :)

Czekam na wasze rady, z gory dziekuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją będzie bardzo nowoczesny odtwarzacz Onkyo NS-6130. Urządzenie jest bardzo stabilne, działa płynnie, obsługuje praktycznie wszystkie formaty dźwięku, ma także wyjście cyfrowe. Nawet wykorzystując wbudowany przetwornik i wychodząc kablem RCA możemy liczyć na bardzo dobrą jakość dźwięku.

Serdecznie zapraszam jeśli masz taką możliwość na odsłuchy do naszego salonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...