Skocz do zawartości

Trudna decyzja wyboru głośników


UniVersal

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Stoję na trudnej dla laika drodze wyboru głośników. Najpierw przedstawię wam na czym mi zależy. Muzyki słucham kilka godzin dziennie, i nierzadko jest u mnie w domu głośno. Poza tym w weekendy wpadają znajomi, i lubię wtedy zażyć nieco więcej basu. Ale potrzebuję również na codzień delikatniejszych tonów. Ponadto oglądam sporo filmów. W tej cenie absolutnie nie spodziewam się cudów, nie trzeba mnie o tym uświadamiać jak to mają w zwyczaju niektórzy na forach. Po prostu chciałbym wybrać najlepszą opcję z możliwych. A więc po całym dniu zostały mi te trzy zestawy:

  1.  FENDA R30BT 2.0                 Link  
  2. Sven MS-2100 2.1                  Link
  3. Modecom MC-MHF60U  2.1     Link

Po recenzjach Fendy wydają się najlepsze, ale obawiam się że faktycznie zabraknie mi basu stąd też propozycje tych dwóch 2.1 Będę wszystkim bardzo wdzięczny za pomoc.

#Edit. Aktualnie jechałem na logitechach z506. i laptopowej karcie dźwiękowej. Pytanie, czy warto do którychś z wymienionych głośników zainwestować kartę na usb? +- chciałbym na wszytko przeznaczyć 400zł

Edytowano przez UniVersal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Niestety tutaj nie pomożemy. To forum miłośników audio i sprzętu domowego, a nie komputerowego. Myślę, że prędzej dowiesz się na forum związanym z komputerami. Serio :)

Ewentualnie pozostaje wizyta w sklepie, gdzie mają tego typu sprzęt. Media, Saturn, Euro powinny pomóc ci w podjęciu decyzji.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...