Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 1500zł


Piotrex

Recommended Posts

Witam

Jestem nowym forumowiczem < pozdrawiam starych> i od razu mam pytanie dotyczące wyboru jak w temacie.

Od jakiegoś czasu zainteresowałem się nad zmianą swojego audio. Jak miałem 14 lat byłem w przekonaniu że Technics jest najlepszy więc za 

pierwsze zarobione  pieniądze kupiłem sa-ax320 nie wiedzieć czemu a najlepsze w nim było że po ostrym graniu  nie wiadomo na jakich kolumnach

przeważnie na imprezkach zamiast się zepsuć znaczy zjarać wywalał napis owerload i za 3 min stygł i startował dalej hihihi nie do spalenia -taka anegdotka.

Pózniej przez wiele lat miałem  sa-ax720 technicsa .Obecnie posiadam  yamaha dsp a-2070 stara leciwa która chodzi w trybie stereo z Magnat motion  880.

Z moich odsłuchów lepiej na tych magnatach gra yamaha i teraz pytanie jakie kolumny do niej wybrać?  Wiem że wzmak to AV w dodatku zwykłe sorund ale te moje magnatki są za słabe.

 

Edytowano przez Piotrex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Dali 850 choć ich cena nieco przekracza budżet. Zależnie od stanu są wyceniane od 1700 do 2000 PLN. Mają mocny i dynamiczny choć nie schodzący bardzo nisko bas, wręcz fenomenalną średnicę i przyzwoite wysokie tony. U mnie grały w salonie prawie 40m2 i jako całość dźwięk miały czarujący, spójny i aż gęsty. Szczególnie dobrze oddają wokale ale elektronika też dobrze na nich brzmiała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...