Skocz do zawartości

Zestaw głośników 5.1 do dużego pokoju


Wrobel

Recommended Posts

To jest mój pierwszy post więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać, a po drugie zadać pytanie.

Chciałbym zrobić sobie KD i proszę o radę.

Mam duże pomieszczenie 8 x 6 m nad garażem, pomieszczenie ze skosami na trzech ścianach, maksymalna wysokość to około 4,5 metra. Obraz rzutowany z projektora na ekran o przekornej 135 cali (dłuższy bok 2,95m).  Oglądam to z odległości 5,7 m. Kolumny frontowe powinny być w rozstawie około 4 m i w odległości 5,5 od słuchacza. Szerzej nie można ponieważ ekran jest przytulony do ściany około 25 cm. Kolumny tylne w odległości 2 m od słuchacza .To mniej więcej tyle o pomieszczeniu, całkiem duże J. Zestaw będzie służył do oglądania filmów w 90% i 10% muzyka. Posiadam amplituner Yamaha RX-V483 ,

 Jakie kolumny (system 5.1) były by dobre?. (wiem że to głupie stwierdzenie).

Budżet niewielki 2500zł nie chciałbym wydać majątku ale też nie chciałbym wywalić kasy w błoto. Biorę pod uwagę że budżet może być za mały więc dopuszczam myśl aby zrobić to na raty (przy zwiększonym budżecie).   

 

Edytowano przez Wrobel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci zestaw Melodika. Ponieważ masz dość niewydajny prądowo wzmacniacz, musisz postawić na bardzo skuteczne i łatwe do napędzenia kolumny. Zerknij na te systemy, i pamiętaj, że u nas masz raty 10x0 procent bez ukrytych kosztów. Cenę jaką widzisz w sklepie dzielimy na 10 równych rat i nie płacisz nic więcej.

https://sklep.rms.pl/melodika-bl310-bl30-blc20-bl10-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-0

https://sklep.rms.pl/melodika-bl-410-bl410-bl40-mkii-blc20-bl10-zestaw-kolumn-do-kina-domowego-5-0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...