Skocz do zawartości

TIDAL Family


Darek_F

Recommended Posts

Cześć,

subskrybuję TIDAL i ostatnio pomyślałem, że fajnie byłoby zakupić plan rodzinny za 60 zł do którego można dodać jeszcze pięciu "członków rodziny" - w sumie wyszłoby po 10 zł na głowę. Poszukuję 4 osoby - jedną już mam. Czy są jacyś chętni?

Każdy dostaje indywidualne konto i nie musi go z nikim dzielić.

Pozdrawiam
Darek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

@Payek       faktycznie "ta oferta już wygasła". To była oferta na Polskę i mi wczoraj się udało załapać na 6 mcy.  Trzeba było może odpalić przeglądarkę w trybie incognito bo jeśli już się logowałeś to mogły zostać ciastka. Szkoda, no ale trudno.     A swoją drogą to dziwne że taka krótka ta oferta była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 🍺 spoko ślij adres na priva 🙂 mam abonament od kilku lat w TIDAL, jak zakładałem konto to nie było miesiąca za darmo teraz mam 6 miesięcy !

18 minut temu, JohnDoe napisał:

używałeś już tej strony - soundiiz

Tak, już kilka razu w różne strony. Jest płatna ale płacisz za miesiąc 4,5$ i robisz co chcesz w ciągu tego miesiąca i tyle. Ja sobie transferowałem z Spotify do TIDAL moją playlistę taką na ponad 500 utworów 🙂 oraz parę fajnych playlist bo TIDAL jest dość ubogi... Tyle ze można to zrobić chyba lepiej niż to zrobiłem. Można zrobić synchro TIDAL do Soudiiz potem zmienić konto TIDAL i w drugą stronę. Ja robiłem to przez konto Spotify i poszło gładko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zajmę się tym w wolnej chwili.        Teraz kiedy mam Tidal "zapłacony" do kwietnia - myslę żeby może wykorzystać hajs na Qobuz. Mówią, że lepsza jakość, no i mniej rapu i hip-hopu ;)

Heh, dopiero zobaczyłem że teraz od kwietnia będę płacić  PLN39.99 - to jest coś koło £8.30/mc.   Dotąd płaciłem ponad dwa razy tyle bo £20.   Kusi, kusi, kusi ten Qobuz teraz. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...