Skocz do zawartości

TIDAL Family


Darek_F

Recommended Posts

Jak jesteście zarejestrowani w tidal to sprawdźcie maile. Dostałem dzisiaj wiadomość, że jest promka 3zł za premium i 6zł za hifi na 3 miesiące. Wziąłem sobie na próbę. 
Wchodziłem na strone tidal i zadnej promki nie widzę. Możesz mi wysłać link do tej promki z hifi?

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 18.08.2020 o 14:40, Beherit napisał:

Czyli na chwile obecną trzy osoby, już rozchodzi się o 20 zł co miesiąc. Powinno udać się jeszcze trzech ludzi znaleźć ;)

Minęły już prawie 3 miesiące, ale zapytać nie zaszkodzi. Czy znajdą się jeszcze 3 miejsca wolne? Ja również mam pakiet rodzinny HIFI i jest nas 3  😉 więc jak coś to moglibyśmy się ugadać by połączyć ekipę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ktoś pisał tutaj o płatnej stronie do przenoszenia "ulubionych" pomiędzy platformami streamowymi. Polecam bezpłatną stronę https://www.tunemymusic.com/pl/ Wada to brak możliwości przenoszenia "ulubionych" między tą samą platformą ale i tak ja mam na to sposób. Czy temat rodziny Hi-Fi jest dalej aktualny? Mam siebie i kolegę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kto pomoze,

kupiłem AudFree dla  Win działało,

przeładowałęm system w lapku i wgrałem ponownie TIDAL i AudFree tylko ten ostatni niechce sie zarejestrować wpisuje maila, kod który dostałęm przy zakupie (wklejam) i pogazuje succesfull activation, wyskakuje złoty kluczyk i dalej jak chcę przekonwertowc jakis plik pokazuje ze jest trial try it

pomóżcie dobrzy ludzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zakładam za kilka dni Tidalową rodzinę :) Jest nas troje, więc chętnie dokoptuję jeszcze 3 osoby, które chciałyby słuchać tidala hifi/master wraz z nami.
Chętnych proszę o wiadomość prywatną.
Pozdrawiam

Dnia 26.02.2021 o 18:51, GCIEPIEL napisał:

Dwie osoby chętne do dołączenia do rodziny.

 

Edytowano przez belesiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2021 o 17:28, belesiu napisał:

Zakładam za kilka dni Tidalową rodzinę :) Jest nas troje, więc chętnie dokoptuję jeszcze 3 osoby, które chciałyby słuchać tidala hifi/master wraz z nami.
Chętnych proszę o wiadomość prywatną.
Pozdrawiam

 

Zorganizowałeś już grupę na tidal family ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...