Skocz do zawartości

TIDAL Family


Darek_F

Recommended Posts

Gwoli ścisłości, mój post był skierowany do Stacha, jako osoby którą znam i miał charakter zaoferowania jemu pomocy, a nie "oferty komercyjnej" dla każdego ;) Więc uprasza się o nie składanie mi "ofert" na PW. Z resztą jest Was tylu, że sami możecie się skrzyknąć i załatwić to między sobą - a widzę, że właśnie od Stacha dostaliście taką propozycję, więc działajcie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2022 o 18:39, stach_s napisał:

Panowie poprosze o Wasze namiary na priv i ogarniamy to!!! 

Witajcie

 

Chętnie dołączę do tidal hifi bez Plus

Dnia 24.03.2022 o 18:39, stach_s napisał:

Panowie poprosze o Wasze namiary na priv i ogarniamy to!!! 

Witajcie

 

Chętnie dołączę do tidal hifi bez Plus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, 

A wyjaśnicie mi jedna rzecz. Czy ten tidal family działa, tak ze mam swój profil już na tidalu i dolaczam do rodziny. A co w chwili, gdy osoba, która za ta rodzine płaci nagle zrezygnuje z subskrypcji. Wtedy to moje konto przestaje istnieć i zapisane w nim utwory? Czy po prostu dezaktywuje się subskrypcja, ale nadal mam swoje konto zapisanymi utworami itd i mogę w każdej chwili je aktywować już solo? 
 

Czy raczej działa to tak jak netflix, czyli dołączaj do rodziny, który ki podaje swoj login i hasło i jakby korzystam z jego konta, zakładając swój profil i w chwili rezygnacji z subskrypcji tej osoby, albo zmiany hasła itd moje konto tez całkowicie przestaje istnieć?

Bo ja bym z chęcią dołączył, ale nie chciałbym przez długi czas tworzyć biblioteki muzycznej, która w jednej chwili może zniknąć :) albo takiej, której nie będę mógł już mieć kiedy zdecyduje się w przyszłości założyć własne konto. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mateolo2 napisał:

Czy raczej działa to tak jak netflix, czyli dołączaj do rodziny, który ki podaje swoj login i hasło i jakby korzystam z jego konta, zakładając swój profil i w chwili rezygnacji z subskrypcji tej osoby, albo zmiany hasła itd moje konto tez całkowicie przestaje istnieć

No wlasnie, tak to dziala. 

Ponadto, jesli w ciagu ostatniego roku miales jakies konto, nawet probne, to nie da rady dolaczyc i musisz podac nowego maila. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stach_s napisał:

No wlasnie, tak to dziala. 

Ponadto, jesli w ciagu ostatniego roku miales jakies konto, nawet probne, to nie da rady dolaczyc i musisz podac nowego maila. 

Kurczę to trochę lipa :) Brzmi niebezpiecznie. Głupio by było budować sobie bibliotekę muzyczna, a potem nagle ja stracić bo ktoś zrezygnował z subskrypcji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateolo2 napisał:

Kurczę to trochę lipa :) Brzmi niebezpiecznie. Głupio by było budować sobie bibliotekę muzyczna, a potem nagle ja stracić bo ktoś zrezygnował z subskrypcji. 

Zrób sobie playlisty i wyślij do siebie mailem,potem zapisz tego maila,i za każdym razem jak zmienisz konto to otwierasz swoją playlistę w Tidal i możesz ją pobrać do użytku offline,lub nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 18.04.2022 o 14:44, mateolo2 napisał:

Czy raczej działa to tak jak netflix

Dnia 18.04.2022 o 14:54, stach_s napisał:

No wlasnie, tak to dziala. 

Ponadto, jesli w ciagu ostatniego roku miales jakies konto, nawet probne, to nie da rady dolaczyc i musisz podac nowego maila. 

Nie jestem bardzo biegły w tych kwestiach, ale na własnym przykładzie nie do końca z tym się zgodzę ;)

Sam przytulałem do "rodziny" swojego brata, który do samego końca miał swój indywidualny profil - zrezygnował u siebie z subskrypcji, dodałem jego (dotychczas używanego) mail'a do rodziny, ustawiłem mu hasło i dalej korzystał z własnego profilu, ze wszystkimi jego dobrodziejstwami, playlistami etc, - jedyne co się zmieniło, to "forma" rozliczenia ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...