Skocz do zawartości

TIDAL Family


Darek_F

Recommended Posts

5 minut temu, ŁOBUZ napisał:

Ale w jakim sensie? że zacina się na amen i trzeba go restartować , czy bardziej podczas słuchania się zacina i zaraz idzie dalej? 

Czy o jakie zacięcie tobie chodzi?

Dzisiaj miałem ogromne zacięcia, co chwilę. Troszkę podziałało, czasami to dosłownie 2 sekundy i znowu zacięcie. I tak w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zolt napisał:

Dzisiaj miałem ogromne zacięcia, co chwilę. Troszkę podziałało, czasami to dosłownie 2 sekundy i znowu zacięcie. I tak w kółko.

Coś może z netem, u mnie śmiga bez problemu. Przynajmniej od dwóch godzin, wcześniej słuchałem z Amazona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dostałem maila tej treści

W dniu lub po dniu pierwszego rozliczenia 10 kwietnia 2024 roku zapłacisz tylko 34,99 zł/miesiąc,
zachowując dostęp do wszystkich funkcji, z których obecnie korzystasz w ramach subskrypcji TIDAL Family.
Chcemy ułatwić wszystkim użytkownikom słuchanie muzyki w najlepszej jakości dźwięku,
łącząc nasze subskrypcje HiFi i HiFi Plus w jeden pakiet o nazwie TIDAL.
Zmiany te pojawią się w zestawieniu Subskrypcji na stronie account.tidal.com w dniu pierwszego rozliczenia
po 10 kwietnia 2024 roku. Dziękujemy za wybór subskrypcji TIDAL.
Właściciel Twojego konta rodzinnego będzie odpowiedzialny za opłacenie subskrypcji w nowej cenie.

Mam przez to rozumieć że TIDAL rezygnuje z dzielenia oferty na dwa plany i proponuje jakość HiFi Plus dla wszystkich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 7.03.2024 o 22:05, Butler napisał:

Dostałem maila tej treści

W dniu lub po dniu pierwszego rozliczenia 10 kwietnia 2024 roku zapłacisz tylko 34,99 zł/miesiąc,
zachowując dostęp do wszystkich funkcji, z których obecnie korzystasz w ramach subskrypcji TIDAL Family.
Chcemy ułatwić wszystkim użytkownikom słuchanie muzyki w najlepszej jakości dźwięku,
łącząc nasze subskrypcje HiFi i HiFi Plus w jeden pakiet o nazwie TIDAL.
Zmiany te pojawią się w zestawieniu Subskrypcji na stronie account.tidal.com w dniu pierwszego rozliczenia
po 10 kwietnia 2024 roku. Dziękujemy za wybór subskrypcji TIDAL.
Właściciel Twojego konta rodzinnego będzie odpowiedzialny za opłacenie subskrypcji w nowej cenie.

Mam przez to rozumieć że TIDAL rezygnuje z dzielenia oferty na dwa plany i proponuje jakość HiFi Plus dla wszystkich?

Potwierdzam, miałem Hifi. Teraz mam HifiPlus bez żadnej dopłaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...