Skocz do zawartości

Słuchawki przewodowe do 1000 zł


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek przewodowych do 1000 zł. Najczęściej używane będą przy komputerze (słuchanie muzyki, gry) a także na telefonie. Fajnie, jeżeli kabel byłby wyjmowany. Wydaje mi się, że więcej wymagań nie mam. Zastanawiałem się do tej pory nad Sennheiser 599 (beżowymi) i jestem ciekawy co Wy sądzicie na ten temat. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie 1K uważam ze warto było by posłuchać HIFIMAN EDITION S. Dla SENNHEISER HD599  istotną konkurencją jest AKG K550 Mk II . To różnie brzmiące słuchawki o różnych cechach. Warto abyś więcej o nich poczytał i posłuchał przed zakupem. Warto skonfrontować to co piszą inni z tym co usłyszysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz jeszcze na Audio-Technica AD500X. Ze względu na niewymienny kabel, czy maksymalnie otwartą konstrukcję, są mniej praktyczne od niektórych konkurentów, natomiast z całą pewnością oferują dźwięk ciekawy, a może nawet ciekawszy. Już nie wspominając o komforcie - nic nie ważą. Nie czuć ich na głowie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2018 o 19:50, h2o napisał:

Ok dzięki za odp. Bez słuchania na razie podobają mi się najbardziej HIFIMAN-ny ze względu na ich kompaktowość i możliwość zrobienia z nich słuchawek otwartych/zamkniętych,

Dobrze kombinujesz, to jedyny taki produkt na rynku

https://sklep.rms.pl/hifiman-edition-s-white-sluchawki-audiofilskie-nauszne-dynamiczne-otwarte-zamkniete-kolor-bialy

https://sklep.rms.pl/hifiman-edition-s-black-sluchawki-audiofilskie-nauszne-dynamiczne-otwarte-zamkniete

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...