Skocz do zawartości

Dankol JDD DZIERŻONIÓW


Bogusław Machaj

Recommended Posts

Witam serdecznie. 

Szukałem trochę ale niestety nie mogę znaleźć żadnych informacji o kolumnach które widać na zdjęciach. Kupiłem je kilkanaście lat temu a od kilku dni zacząłem się interesować co to w ogóle jest. Chce je zastąpić Quadralami platinum m5 ale zanim do tego dojdzie może okaże się że to biały kruk wart wiele więcej  niż mi się wydaje :-)

20180113_153105.jpg

20180113_153038.jpg

20180113_152949.jpg

20180113_153249.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie klon Diora Polaris 300. Moim zdaniem trochę lepiej grające niż Altusy. Dźwięk typu konturowego z podbitą góra pasma przez to że zastosowano niezbyt dobry głośnik wysokotonowy. Dźwięk bardzo ,,krzykliwy,, Potrafią zagrać bardzo nisko schodzące tony niskie. Jeśli ktoś ma dobry wzmacniacz to mogą nawet nieźle zagrac pod warunkiem wymiany glośnika wysokotonowego na np Monacor. Ogólnie brzmienie raczej trochę lepsze niż estradowe. Cena za parę to ok 600-1000 zł w zależności od stanu. Nowe kosztowały ok 1800-2000 zł. Na pewno lepsze od chinskich marketówek do 1200 zł. Bardzo mocne i wymagają wzmaka dużej mocy do napędzenia. Jeśli komuś potrzebne do urządzania imprez bez zbytniego zagłebiania sie w niuanse dźwiekowe to mogą być. Natomiast do normalnego odtwarzania dźwięku trochę lepszej jakości NIE polecam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...