Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 4500 PLN


TrojanPL

Recommended Posts

Dlatego właśnie dajemy taką możliwość. Ale co mi się nie zgadza. Kolega pisze że Zensory najbardziej mu przypadku do słuchu, a Quantum gra dźwiękiem jaśniejszym, bardziej kontrolowanym, punktowym. Na pewno Heco jest bliższe Zensorom. Nie twierdzę, że 677 jest złe, bo to świetny wybór w ich cenie, i kto je kupił niech trzyma. Konie produkcji. Ale moim zdaniem to nie w tę stronę chciał iść kolega. Zgoda też z tobą. Mogę pożyczyć do domu 3 konstrukcje i kolega sam sprawdzi. A z tym crestivem to wiadomo przesadziłeś. :) Mam nadzieję, że inni też to wyłapią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to że lepiej gra. Tylko że heco tak mnie zmęczyly że wolalem słuchać tego głośniczka :). Nie wiem może mam rzeczywiście inny słuch,  ale bardziej mi pasowało brzmienie dali do magnatow niż do heco. Porównywalem je bezpośrednio w domu. A nawet tak mi się trafiło że stały koło siebie i tylko kable podmieniałem :). Może akustyka taka u mnie jest, dlatego najlepiej słuchać w domu bo to wszystko zmienia. Salon a dom jak dla mnie dwa różne światy. Cieszy fakt że są takie salony jak państwa że można sprzęt wypożyczyc i za to wielkie brawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...