Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Math

Tanie KD zbudowane na kol. podst.

Recommended Posts

Dziś cały dzień siedziałem przy komputzerze oglądając przeróżne kolumny. Znalazłem takie kolumny podstawkowe :
http://www.allegro.pl/item366256996_eltax_...wy_okazja_.html
Tanie, w drewnianych obudowach. Czy opłaca się je kupywać za 300zł czy są dosyć słabe ? Może ktoś ma ich zdjęcia i dane techniczne ? Nieznalazłem na google'ach. Jaki ampli pasowałby do tych kolumn ? Z tego co patrzyłem najtańsze są Sony i powinny wystarczać.

Pozdrawiam icon_wink.gif

Cena super ,firma nie najgorsza .Ale zdjęcia podejrzane.Słowo drewno dotyczy koloru i wzoru folii.a więc nie wiadomo z czego są satelity .Poproś sprzedawcę o normalne fotki.i spytaj z czego są satelity.

Chyba są z drewna, ale warto zapytać. Od razu zapytam o wymiary i resztę danych technicznych. Mogłby ktoś podać jakiś koknretny model ampli do tego zestawu ? Najlepiej do 500zł.

Pozdrawiam icon_wink.gif

A jak to jest z kolumnami podstawkowymi Kody ? Znalazłem zestaw AM-950. Czy podstawkowce wytwarzają choć trochę basu ? Jeszcze jedno pytanie : czy w takich zestawach subwoofer "goni" za resztą kolumn i czasami nie nadąża czy wszystko gra płynnie ?

Pozdrawiam icon_wink.gif

P.S. Polecilibyście mi jeszcze jakieś zestawy kolumn KD (podstawkowych z subwooferem) za niewielką cenę ?

Dobrze zestrojonego subwoofera w zestawie nie słychać.Ponieważ odpowiada on za bas przednie kolumny mogą być podstawkowe.Koda robi dobre kolumny.

O Kodach sporo się dowiedziałem od Perkoz_1, wystawił o nich bardzo dobrą opinię i wierze mu ;]. Jaki tani ampli polecilibyście do tych kolumn ? W większości będzie używany do muzyki, więc mozę coś z Sony'ego?

Pozdrawiam icon_wink.gif

P.S. Który zestaw wolelibyście ? Eltaxy czy Kody ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować