Skocz do zawartości

Tanie KD zbudowane na kol. podst.


Math

Recommended Posts

Dziś cały dzień siedziałem przy komputzerze oglądając przeróżne kolumny. Znalazłem takie kolumny podstawkowe :
http://www.allegro.pl/item366256996_eltax_...wy_okazja_.html
Tanie, w drewnianych obudowach. Czy opłaca się je kupywać za 300zł czy są dosyć słabe ? Może ktoś ma ich zdjęcia i dane techniczne ? Nieznalazłem na google'ach. Jaki ampli pasowałby do tych kolumn ? Z tego co patrzyłem najtańsze są Sony i powinny wystarczać.

Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A jak to jest z kolumnami podstawkowymi Kody ? Znalazłem zestaw AM-950. Czy podstawkowce wytwarzają choć trochę basu ? Jeszcze jedno pytanie : czy w takich zestawach subwoofer "goni" za resztą kolumn i czasami nie nadąża czy wszystko gra płynnie ?

Pozdrawiam icon_wink.gif

P.S. Polecilibyście mi jeszcze jakieś zestawy kolumn KD (podstawkowych z subwooferem) za niewielką cenę ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kodach sporo się dowiedziałem od Perkoz_1, wystawił o nich bardzo dobrą opinię i wierze mu ;]. Jaki tani ampli polecilibyście do tych kolumn ? W większości będzie używany do muzyki, więc mozę coś z Sony'ego?

Pozdrawiam icon_wink.gif

P.S. Który zestaw wolelibyście ? Eltaxy czy Kody ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...