Skocz do zawartości

Pomoc w doborze monitorów pasywnych bliskiego pola do komputera


Adam Jakubowski

Recommended Posts

Witam, z góry zaznaczę, że wiem niestety ile było podobnych tematów ale niestety nie znalazłem mnie satysfakcjonującej odpowiedzi. 

Poszukuję monitorów bliskiego pola, najlepiej wysokiej skuteczności o impedancji 4 ohm. Niestety nie mam za mocno możliwości odsłuchowych i akurat nie miałem za bardzo styczności z takimi monitorami więc potrzebuje jakiejś sugestii. 

Monitory miałyby być podłączone do komputera przez wzmacniacz (RS-AMP na TA2022). Ogólnie zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku ale też tym, żeby "ładnie to grało". W samochodzie u mnie grają Scan Speaki illuminatory D3004 z Proa Coloris bardzo udany zestaw i minimum takiego brzmienia oczekuje ale z większym wykopem? Jeżeli byłaby taka możliwość. Czyli szczegółowa i piękna góra, z bardzo dobrej jakości średnicą, która nie ustąpi górze i mocnym szybkim dobrej jakości basem. 

Nie jestem zainteresowany monitorami aktywnymi. 

Budżet od 500-2000, odległość od słuchacza 0,5-1m mają stać na biurku. I służyć do odsłuchu muzyki, filmów i gier (nie do żadnej realizacji). Preferuje sprzęt używany.

Z góry dziękuje za pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...