Skocz do zawartości

[1000-1200] Pierwsze używane KD 5.1


Majchu

Recommended Posts

Witam Was serdecznie !

Jestem jakoś po 2 miesiącach codziennego siedzenia i szukania sprzętu audio pod swoje pierwsze wymarzone KD i swój pierwszy wymarzony amplituner przede wszystkim ;)

Myślę, że już zdobyłem odpowiednią wiedzę by w prawidłowy i czytelny sposób zapytać Was o porady/

Szukam KD 5.1 do pokoju (zamieszczam zdjęcia). Szczegóły:

1. Pokój wygląda tak:

2. 17m2 

IMG_20180109_233305_1.jpg

IMG_20180110_222309.jpg
hosting za darmo

 

3. Zestaw audio przeznaczony do: film 55% (efekciarskie S-F), gry z Playstation 4 Pro 15% Muzyka stereo 30% (źródło: Smart TV w TV 4k UHDR, youtube, smartfon i pierwszy raz od dawna płyty CD jeśli amplituner będzie.)

4. Preferuję: muzyka: utwory symfoniczne (John Williams), koncerty, muzyka elektroniczna, muzyka nastawiona na wokal (Celine Dion np.)

5. Preferuję: studyjny, zbyt dokładny dźwięk jest dla mnie za suchy i za dokładny (potrafi zmęczyć podczas gorszego dnia).

6. Źródło dźwięku: Playstation 4 Pro, TV, możę odtwarzacz CD jak będzie opcja w ampli.

Bardzo długo wachałem się. Nie ukrywam, że nie stać mnie było więc byłem baaaardzo bliski kupna komputerowych Logitech z906 ale jak policzyłem, że dopłace 100-200zł i wyciągne ampli + super kolumny to podjąłem decyzję o ryzyku kupna używek.

Najbardziej zależy mi na ŚWIETNYCH efektach filmowych i przede wszystkim na dobrych, dokładnych dźwiękach słuchanych cicho (mieszkanie w bloku, sąsiedzi).

Boję się, że kupię sprzęt, który jest niezły, ale też którego nigdy nie użyje i nie wyciągne przez średnie odsłuchy.

Znalezione propozycje:

1. Amplituner onkyo tx-sr 503e +kolumny grandhigh   1000zł

2. YAMAHA HTR -5630RDS +2  głośniki kolumnowe YAMAHA + głośnikami 70W RMS + TVM + STX, głośnika centralnego KODA SL500C oraz 2 satelitki 50W RMS + STX a także dwa stendy (stojaki) pod satelitki (głosniki tylne) 1050zł

3. Pioneer VSX-916 + kolumny JAMO S-606 900zł

4. https://www.olx.pl/oferta/amplituner-yamaha-rx-v461-dvd-s661-kolumny-CID99-IDjOIux.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=4624543763

5. Amplituner Pioneer VSX-416  + Zestaw Kolumn Eltax Discovery 4-8 ohm 950zł

Bardzo proszę o podpowiedzi !

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...