Skocz do zawartości

VADEMECUM PODŁĄCZENIA - Czyli kiedy mam problem, jak co podłączyć


S4Home

Recommended Posts

Dnia 10.01.2020 o 21:06, Kazior1975 napisał:

Mam pilne zapytanie do autora tego naprawdę bardzo fajnego artykułu....

Kupiłem amplituner MARANTZ 1710 do tego mam dwie kolumny WILSON RAPTOR 5. Mam też konsolę XBOX ONE X. Nie za bardzo znam się na podłączeniach. Czy mam podłączyć TV do amplitunera kablem HDMI do wejść ARC odpowiednio w AMPLITUNERZE i TV a konsolę XBOX zostawić podłączoną do TV tak jak to maiłem dotychczas czy też raczej zrobić tak podłączyć TV do amplitunera kablem HDMI do wejść ARC odpowiednio w AMPLITUNERZE i TV a kabel HDMI od XBOX który dotychczas łączył konsolę z TV wyjąć i połączyć z amplitunerem ?

BARDZO PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ ?

Pozdrawiam

Sebastian

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu jakiś problem z kinem domowym. Podłączony tv HDMI do amplitunera. HDMI dekoder polsatu do amplitunera.

Wszystko działało z pilota od dekodera, a dziś gdy włączam dekoder pilotem, włącza się sam dekoder, TV i ampli nie włączają się.

Dodatkowo dźwięk słychać i z kina domowego i z TV. Co się narobiło, jak to posprawdzać ? W każdym z urządzeń jest włączona opcja CEC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kazior1975 napisał:

S4Home dzieki za odpowiedz. Czy moglbys odpowiedziec na te pytania , ktore zadalem w poscie wyzej

I jeszcze jedno pytanie ? A znasz moze sprzet MARANTZ 1710.

Dzieki raz jeszcze za odpowiedz :)

Xbox z HDR na telewizorze z HDR sygnał przepuszczony przez amplituner. Zadajesz mnustwo pytań. Konkretnie. Czego się obawiasz przy takiej konfiguracji.?

Tak znać 1710. Slim. Taki sam jak 1609

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie podpięcia posprawdzałem, ustawienia też. Wszędzie jest włączona CEC i nie działa. Co jeszcze mogę sprawdzić, jakieś pomysły ? 

Panowie, nadal nie działa mi to wszystko jak należy. Pilot z dekodera włączał ampli i tv, nagle przestał. Muszę wyłączać ampli osobno. 

Zrezygnuję chyba z połączenia HDMI ARC ampli z TV.

Podepnę kablem optycznym ampli do TV. A dekoder kablem HDMI do TV.

Jak myślicie ? Czy jeszcze coś sprawdzić mogę ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...