Skocz do zawartości

Kino +muzyka 7tys


dayton2

Recommended Posts

Witam
Jaki zestaw byście polecieli
Dali zensor 7 set 5.0 i onkyo 676
Jamo 628 set 5.1 i onkyo 676
Jbl Arena 180 set 5.1 i onkyo 676
Jbl Studio 280 set 5.1 i onkyo 676
Jak widać wszystkie sety prócz zensorow są z subem do zensorow suba kupił bym z czasem

Salon 18m głośniki do filmów i muzyki muzyki slucham różnej lubię też ciszej posłuchać. Jaki  zestaw byście polecili

Edytowano przez dayton2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Na pewno szczególnie pod względem jakości dźwięku przy odsłuchu muzyki, zdecydowanie najlepszą opcją będzie zestaw oparty na amplitunerze Onkyo TX-NR676 oraz zestawi kolumn Dali Zensor 7 Set 5.0. Pozostałe Twoje konfiguracje to rozwiązania przede wszystkim do kina domowego, gdzie muzyka będzie wiązała się z dosyć dużymi kompromisami.

Natomiast z mojej strony zasugerowałbym jeszcze bardzo ciekawe rozwiązanie Monitor Audio MR6 Set 5.1, to dobre i uniwersalne kolumny, które także optymalnie sprawdzą się w Twoim systemie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Z twoich propozycji zdecydowanie zensor 7 oraz Onkyo 676. Wybór jamo nie jest trafny. JBL są mocniejsze w kinie, choć ich bas nie do końca mi odpowiada. Podobne granie z lepszym basem uzyskasz z rewelacyjnego setu Heco Aurora.  Mogę ci pożyczyć zestaw do domu, abyś sprawdzić które granie ci bardziej odpowiada. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...