Skocz do zawartości

Szczęśliwy posiadacz Zensorów


Adaru

Recommended Posts

Hejo, heja. Miesiąc rozwalałem sobie życie, czytając i analizując, wybierając i sprawdzając, aż w koncu poskladałem wszystko w całość. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Marantza 6011 + Dali Zensor 3/1/VOKAL. Okablowałem przód VDH Clearwaterem, a satelity jakimś przyzwoitym nazwyniepamietam. W przyszłości planuje przeprowadzkę/rozbudowę o drugi wzmacniacz stereo z kolumnami podłogowymi. Z racji malutkiego pokoju, nie ma potrzeby/możliwości dorzucania suba na tą chwilę. 

Obecnie jednak mam smaczek na wypełnienie ATMOSowej przestrzeni. W przyszłości ZENSORy 3 pójdą na tył, 1 na boki. Wzmaka stereo będę puszczać do muzyki, a dodatkowo załączać Marantza do kina. To dopiero za 5 lat jakoś, myślę. 

Chyba dobrze przemyślane? Proszę o opinie. Dziękuję i pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz iść z KD w atmosa, a nie zamierzasz nawet swojego 5.0 uzupełnić subwooferem? Dla mnie dziwny kierunek

Poza tym w ciągu 5 lat wszystko pójdzie na tyle do przodu, że będziesz miał atmos sufitowo-podłogowo-kuchenno-piwniczno-garażowy i do tego jeszcze surroundy będziesz woził w samochodzie... więc nie zaprzątałbym tym sobie teraz głowy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2018 o 08:16, Markcox napisał:

chcesz iść z KD w atmosa, a nie zamierzasz nawet swojego 5.0 uzupełnić subwooferem? Dla mnie dziwny kierunek

Poza tym w ciągu 5 lat wszystko pójdzie na tyle do przodu, że będziesz miał atmos sufitowo-podłogowo-kuchenno-piwniczno-garażowy i do tego jeszcze surroundy będziesz woził w samochodzie... więc nie zaprzątałbym tym sobie teraz głowy ;)

To zdecydowanie nie tędy droga. Najpierw subwoofer, potem Atmos. Trochę jakbyś kupował wycieraczki, bo kupisz niedługo samochód. Jeśli dalej będziesz szedł w Zensory, to polecam rozwinąć system o 7. Czyli zostawić, jeśli je brałeś pod uwagę, piątki. Jako wzmacniacz dobrze zgrywa się Marantz PM6006, bo miałbyś do kompletu. Ale dźwiękowo lepiej sprawdzi się nad 356BEE, Xindak 06.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...