Skocz do zawartości

Onkyo 656


anderg

Recommended Posts

Witam.Posiadam amplituner onkyo 656 z którym kupiłem Jamo S 626 HCS jako zestaw .Sprzedałem te kolumny.Dudniejąca fala ,centralny porażka. Na początku wydawało mi się że grają pięknie,mocny bas,ale chyba wszystkie kolumny graja o niebo lepiej,gdy się poprzednio słuchało plastikowych kinówek od LG.Mam mały pokój 16m2.Wiem że mały ale uparłem się na duże. Mój budżet to 4tys na fronty i centralny,tylne mi zostały od jamo,wiec na razie mogą być.Ogladam przeważnie filmy (dts ,truehd itd hehe) U kolegi widziałem i trochę posłuchałem Klipsch R-26F maja z przodu bass-reflex (to lepiej dla mojego pokoju) i grają o niebo lepiej niż te jamo .Doradźcie mi ? :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli posłuchałeś R26F i pasuje Ci ich charakterystyka, to bierz taką parę, do tego dorzuć również od Klipscha centralny RP440C i będzie Pan zadowolony ;)

teoretycznie - wychodzi trochę ponad założony przez Ciebie budżet, ale praktycznie - odezwij się jeszcze do "branży", może uda im się coś dla Ciebie uszyć 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz jasny, dynamiczny, analityczny dźwięk z wyeksponowanymi skrajami pasma i cofniętym środkiem, będzie to rozwiązanie najlepsze. Natomiast jeśli szukasz bardziej równego grania, spójrz na kilka innych propozycji. Może Monitor Audio MR6, bardzo dobrze zgrywające się z elektroniką Onkyo Dali Zensor 7, ewentualnie to już w wyższej półki Kef Q550. Oczywiście do każdej konfiguracji dedykowany głośnik centralny.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...