Skocz do zawartości

soundbar\głośniki - pomoc


ignorant123 -

Recommended Posts

Witam, 

od pewnego czasu interesuje mnie zakup zestawu do lepszej jakości dźwięku niż standardowe głośniki z telewizora (LG 65UF770V), skłaniam się ku soundbarowi ponieważ zajmuje najmniej miejsca. Wybrałem dwa modele; yamaha yas-207 (subwoofer) lub yamaha yas-306 (bez subwoofera,dobra cena) interesuje mnie (nie jestem audiofilem) czy sprzęt mocniejszy z subwooferem jest mi potrzebny(mieszkam w kawalerce jako załącznik rysunek pokoju), sprzętu chciałbym używać z konsolami (ps4pro oraz switch) oraz do oglądania filmów przez netflix lub po podłączeniu laptopa.
Kino domowe odpada ponieważ nie mam miejsca na rozstawienie tylu głośników.Bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

pozdrawiam

soundbar.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierzesz soundbar bez subwoofera, to będziesz miał dźwięk tylko trochę lepszy od tego tv. Będzie czysto, głośniej, wyraźne wokale. Ale dynamiki brak. Tam nie ma praktycznie w ogóle basu.  Ja nie jestem zwolennikiem takich systemów audio, ale jeśli ktoś ci da sprawdzić, to łatwo zrozumiesz że amplituner i dwa monitory to gorsze rozwiązanie.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...