Skocz do zawartości

YAMAHA R-N602 - potrzebna pomoc w wyborze kolumn.


Ragefast Rudy

Recommended Posts

Witam, 

wiem ze temat amplitunera R-N602 jest dosc mocno eksploatowany ale przekopujac watki zwiazane z tym sprzetem trafialem na mnostwo informacji ktore jednak nijak nie pomogly mi rozwiazac mojego problemu, i mam nadzieje ze nikt nie dosanie furii widzac kolejny watek zwiazany z tym tematem.

Mianowicie zostałem dzisiaj szczesliwym nabywca ww amplitunera w bardzo okazyjnej cenie i jednoczesnie zostalem z problemem wyboru odbowiednich kolumn coby ten amp odpowiednio wykorzystac. Niestety jako niemalze totalny laik w tej dziedzinie zaczałem szukac ratunku w internecie i im glebiej brnalem tym wiekszy metlik mialem w glowie. Dlatego prosze was serdecznie o pomoc w doborze kolumn do salonu o powierzchni 20m2 (na scianie o szerokosci 5m bedzie miescilo sie stereo), sam slucham glownie klasycznego rock'a, blues'a ale siegam tez po poezje spiewana i troche elektro. Chcialbym zmiescic sie w 2200zl za set kolumn. Sam narazie zastanawiam sie nad dwoma mozliwosciami.

http://www.mediamarkt.nl/nl/product/_wharfedale-diamond-230-zwart-1509199.html

http://www.mediamarkt.nl/nl/product/_yamaha-ns-f350-zwart-1400961.html

 

To tyle z mojej strony, mam nadzieje ze z wasza pomoca uda mi sie znalezc to czego szukam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje i konfigurację, na pewno spójrz na kolumny Monitor Audio MR6. To bardzo uniwersalna konstrukcja, która zapewni Ci szybki, dynamiczny dźwięk. Warto także spojrzeć na dwie polskie kolumny Pylon Audio Opal 23 oraz STX Electrino 250. Pylon to równiejsze, dobrze wypełnione, lekko ocieplone granie, STX natomiast oferuje dźwięk mocniejszy, bardzo swobodny z wyeksponowanymi skrajami pasma. Na koniec jeśli lubisz raczej plastyczny, lekko ocieplony charakter, to spójrz koniecznie na brytyjską kolumnę Tannoy Mercury 7.4.

Przjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. Poza wyżej wymienionymi konfiguracjami, w naszym salonie znajdziesz dziesiątki kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...