Skocz do zawartości

Kino Domowe


Marcin Dobryniewski

Recommended Posts

Witam,

 

Na początek pozdrawiam forumowiczów, i z góry dziękuje za pozytywne rady.

 

Właśnie padło moje stare KD i przymierzam się do kupna nowego. Wcześniejszy zestaw było to LG nie pamiętam modelu, 5 glosników z subem. Ale padło.

Jak to często bywa budżet ograniczony a chciało by się kupić coś fajnego. Także na początek bym kupił amplituner oraz dwa głośniki i póżniej stopnio był rozbudował do 5.1

Myślałem nad Amplitunerem Onkyo TX-NR656 oraz dwoma głośnikami Magnat Quantum 677. I tak już naciągam bużet dość mocno. Dlatego byłbym wdzięczny jeśli doradzicie zakup amplitunera oraz dwóch kolumn na początek do 3tys.

 

Ewuntualnie może taki zestaw: ONKYO TX-NR676 + TAGA TAV-606 SE ???

 

Docelowo ma służyć w 80% filmy/ps4 i reszta to muzyka.

Salon okolo 30m2.

Edytowano przez Marcin Dobryniewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dzięki za odpowieź,

nie napisałęm że  znalazlem taki zestaw za 3tys, tylko ze nad takim się zastanawiam i mocno naciągam budżet, dlatego zapytałem czy można coś zaproponować do 3tys.

A ile będzie trwało kompletownie całości to niewiem, możliwe że około 6 miesiecy.

 

Dodam układ salonu i jadalni, sorki ale wyszlo jak wyszlo grafik ze mnie zaden.

 

Od telewizora do kanapy sa jakies 5 metrów, wneka gdzie jest telewizor ma jakies 3,5m szerokosci

uklad.pptx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 tys. zł. trudno będzie znaleźć coś ciekawego. Na pewno niewiele przekraczając podany budżet masz amplituner Onkyo TX-NR676 w połączeniu z bardzo dobrymi, polskimi kolumnami Pylon Audio Pearl 25, natomiast namawiałbym na set z Monitor Audio MR6.

W przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten zestaw ONKYO TX-NR676 + TAGA TAV-606 SE sprawdzi sie?

Wczesniej sluchalem muzyki i gladalem filmy na plastikowym zestawie od LG takze pewnie dla mnie i tak bedzie roznica kolosalna.

Na poczatku sklanialem sie ku powolnemu kompletowaniu zestawu, ale jak w zyciu bya,i nie chce skoczyc z zestawem stereo pod amplitunerem do KD.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za rady,

Sprzę już zamówiony, mam nadzieję że bedę zadowolony

 

ONKYO TX-NR676 + TAGA TAV-606

 

Pozdrawiam

 

25 minut temu, Marcin Dobryniewski napisał:

Dziekuje za rady,

Sprzę już zamówiony, mam nadzieję że bedę zadowolony

 

ONKYO TX-NR676 + TAGA TAV-606

 

Pozdrawiam

 

A jakie mozecie polecic okablowanie do tego zestawu ???

Edytowano przez Marcin Dobryniewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...