Skocz do zawartości

stereo - zakupy internetowo


RobK

Recommended Posts

Cześć

Proszę Was o pomoc w wyborze stereo do pokoju 22m2. Słucham muzyki dub, reggae, jungle d&b ... Ogólnie pożądany jest ładny bass. który będzie się ładnie prezentował nawet przy cichym słuchaniu. Na dwie kolumny chciałbym wydać około 2tyś. Znalazłem takie pozycje jak Monitor Audio MR6, Magnat Shadow 207, STX Electrino 250, Tonsil Maestri III

W okolicach Bielska nie bardzo widzę możliwości odsłuchu (drogo) przykładowo MR6 w necie mogę mieć za 2tys a w sklepie prawie 3tyś więc nie bardzo chce mi się tam iść i zawracać im głowę :)

Tak samo proszę o propozycje amplitunera, tutaj nie mam pojęcia co jest dobre i na czasie. Dobrze by było gdyby sie dało z kompem podłączyć optycznie ... koszt to do 2tyś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz wielkość salonu i budżet, zdecydowanie najlepszą opcją będzie zestaw, zbudowany na bazie amplitunera Yamaha R-N602 i kolumn Monitor Audio MR6. Amplituner to bardzo nowoczesna konstrukcja, która wyposażona jest w pełną funkcjonalność sieciową oraz firmowy system Music Cast. Brzmieniowo to mocne, szybkie, bardzo dynamiczne brzmienie, które w połączeniu z kolumnami Monitor Audio zapewni Ci dobry bas, szczegółową górę i dobre wypełnienie dźwięku. W danym budżecie moim zdaniem to najlepsza opcja.

Ewentualnie jako alternatywa spójrz proszę na bardzo dobre, polskie kolumny Pylon Audio Sapphire 25. W pakiecie z elektronika trochę niestety przekroczymy założony budżet, ale to także warta przemyślenia propozycja.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...