Skocz do zawartości

Amplituner(jaki) + Kolumny Philips FB 840


jarek337

Recommended Posts

Witam Wszystkich :)

 

Potrzebuję pomocy mam salon 20m2, posiadam kolumny  Philips FB 840 6ohm. Chciałbym dokupić amplituner Denon AVR-X540BT bądź YAMAHA RX-V481( nie będzie problemu podłączyć go pod tv, głównie dla netflixa?) Ponieważ jestem na etapie kupowania i chce zrobić to z głową tv+amplituner oraz jakiś sub aby mieć 2.1 . Ktoś coś by doradził aby to jakoś funkcjonowało ?

Wcześniej używałem altusów 200 + technicsa su-vx920 i ktoś może się tu śmiać lecz dla mnie grało to naprawdę nieźle . Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim zwróciłbym uwagę na skuteczność kolumn, które posiadasz - (o ile dobrze widzę 88dB), więc byle czym ich nie napędzisz. Ponadto czego oczekujesz? chcesz mieć system góra 2.1 a idziesz w typowy ampli KD. Jeżeli chcesz, żeby 

22 minuty temu, jarek337 napisał:

Ktoś coś by doradził aby to jakoś funkcjonowało ?

to musisz podać więcej szczegółów, w tym przewidziany budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, liczyłem tak wydac na kd i suba około 2000+/-( jeśli była by to za mała kwota to na suba bym najwyżej troche dozbierał ;) ) , ogólnie marzyła mi się yamaha rxv4600 lecz nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać ponieważ , chce aby sprzęt miał opcje aby bezprzewodowo się podłączyć z telefonem i abym nie miał problemu z konfiguracją z tv smart , dlatego szukałem w sklepach typu Euro AGD itp czegoś nowego.

Zestaw będzie używany do filmów jak i muzyki z tv , a co do suba też nie wiem jaki jest dla mnie nalepszy bo tak jak pisałem doświadczenia w tych sprawach brak. 

Edytowano przez jarek337
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś Technicsa i byłeś zadowolony , to na Twoim miejscu raczej bym szedł w Yamahę ( mają nieco zbliżony charakter brzmienia, jeśli można tak to nazwać). Tzn. u mnie to tak zadziałało. Pomiędzy Technicsem (bardzo zamierzchłe czasy :1_grinning:) a Yamahą (obecnie) miałem kilka modeli Pioneera i niestety, charakter dźwięku Yamahy najbardziej mi podszedł.

Edytowano przez Iron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...