Skocz do zawartości

Dobór wzmacniacza do B&W DM 10 z 1983r.


Zajczyk

Recommended Posts

      Witam wszystkich , na początek chciałbym się przywitać. Jest to pierwsze moje forum i pierwszy post jaki przyjdzie mi napisać więc  proszę o wyrozumiałosć.

Jestem na początku drogi stereo ale jak każdy z was kocham muzykę. Przypadkowo natrafiłem na videoblog Reduktor szumu , tam zasięgnołem elementarną wiedzę w tematyce. 

W przypływie emocji (trochę przypadkowo) zakupiłem tytułowe kolumny na jednym z portali aukcyjnych w cenie 250 zł , wyglądają na całe. 

Dlatego Proszę o dobór wzmacniacza:

  1. źródłem dźwięku będzie laptop Ausus UX21 ultra series slim audio by B&O ICEpower (pliki FLAC , Mp3) w przyszłosci dokupię DAC
  2. Dysponuję budżetem 400 zł celujemy w używki
  3. zamierzam użytkować sprzęt dłużej ale nie wykluczam dalszej jego rozbudowy
  4. Jetem mobilny i staram się szukać w mojej okolicy Ożarów Mazowiecki +/- 50 km 
  5. słucham lekkiej Elektroniki , chillout , muzyki klasycznej, trochę rocka i odrobinę hiphopu
  6. pokój pominiemy kolumny już są a ja mieszkam w bloku więc nici z odkręcania ( akustykę może podłączę jako oddzielny temat)

Nie mam możliwosci podłączenia kolumn i sprawdzenia jak grają a nawet gdyby to nie mam punktu odniesienia. Jetem laikiem ale zwartym i gotowym na propozycje.

Dołączam broszurę producenta w załączniku może pomoże. Dzięki z góry za wasz cenny czas i wiedzę.

 

DM10 Brochure.pdf

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...