Skocz do zawartości

Uchwyt scienny do Taga Tav 606


Marcin Dobryniewski

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

https://www.ceneo.pl/9933761

ja u siebie pod tylne mam takie uchwyt , dobrze wykonane

mam dokładnie te same uchwyty i potwierdzam zdanie kolegi Kubakk. Polecam z czystym sumieniem, nic nie ma prawa się zsunąć, a już na pewno nie te niewiele ponad 2kg Tagi ;)

dla lękliwych, są dodatkowe otwory w tych bocznych ramionach na "doprecyzowanie" trzymania niewielkim wkrętem w obudowę kolumny, ale raz, że estetyka samej kolumny na tym ucierpi, a dwa, kompletnie nie ma takiej potrzeby. Chyba, że dodatkowo zamierzasz jeszcze na kolumnie powiesić np. huśtawkę dla dziecka ;) 

Edytowano przez Markcox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady.

Sprzet zakupiony tylko czekam na kuriera. Amplituner bedzie mial opoznienie bo nie maja mojego koloru. 

Co do zakupu uchwytow tez zdam sie na forumowiczow takze skladam zamowienie jutro rano.

Dzieki za rady. Juz tylko czekac na sprzet zostalo.......

 

Edytowano przez Marcin Dobryniewski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kubakk napisał:

parę lat już tak wiszą

u mnie tak wiszą już koło 7 lat, bez dodatkowego śrubunku ;) i kolumny ponad dwukrotnie cięższe, niż kolega planuje, a do tego przy maksymalnym pochyleniu w dół... raz, że sama regulacja jest solidna i naprawdę mocno to można skręcić, to jeszcze ramiona są podklejone stosunkowo miękkim (żeby nie "odcisnąć" ramion na kolumnach), ale jednocześnie antypoślizgowym materiałem. Więc Marcinie możesz brać w ciemno, śmiem twierdzić, że spełnią oczekiwania 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...