Skocz do zawartości

Jaki wzmak do Tonsil zgc 50 8 44 ??


szakalpawel

Recommended Posts

Witam icon_wink.gif Ostatnio przyjechał do mnie wujek i przywiózł mi kolumny a dokładnie Tonsile zgc 50 8 44 ich stan jest piękny lecz po podłączeniu ich do technicsa su v 300 robi się wrzawa to znaczy wzmak mi się nie podoba gdyż nie ma basu i kolumny grają jak głośnik w telewozorze ... nie wiem co miał mój wujek ale już się nie dowiem bo go wydał a on się na tym nie zna..... Chce sprzedać swojego technicsa i kupić coś do tych kolumn żeby się zgrywały jakby ktoś wiedział jaki wzmacniacz jest dobry do kolumn tonsil zgc 50 8 44 to prosze piszcie Z góry dziękujęicon_biggrin.gif:D:D właśnie zapomniałem o szczegółach cena wzmacniacza to ok 300zł i ma nagłośnić 20x20 i do muzyki typu techno...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie grają... te syki na górze,wysokotonowe i niskotonowe na dole.. przyprowadziłem sąsiada z jego lampą to grały pięknie w końcu na wzmacniaczu lampowym... Dziękuję rozejrzę się na allegro.... Przy technicsie nie da się słuchać muzyki według mnie. Może inne kolumny grają przy nim ok ale te akurat się nie zgrywają... Dziękuję za radęicon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...