Skocz do zawartości

Nowa strona Audio


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Mam następujący wniosek racjonalizatorski:

Może to będzie PIERWSZE w Polsce forum piętnujące niechlujstwo językowe? Pewnie dałoby się zainstalować na serwerze jakiś moduł sprawdzania pisowni i każde podejrzane sformułowanie podkreślać "wężykiem", najpierw w oknie podglądu, a jeśli gościu się uprze, by posłać z bykiem, to w wersji finalnej?

Bo już ta "mócha" mi w mózgu bzyczy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze malutka prośba dotycząca wielkości i kształtu czcionki domyślnie używanej na forum! Czy nie dałoby się jej odrobinę powiększyć? Pomimo pracowania na stosunkowo sporym ekranie mam po pewnym czasie wrażenie zmęczenia czytaniem tak niewielkich literek. A dodam, iż poważniejszych wad wzroku u mnie nie stwierdzono icon_smile.gif Pozdrawiam Redakcję i Czytelników!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spine!
Co do czcionki - dzięki wielkie! Będzie milej! A jak już marudzę... może przy okazji udałoby się powiększyć rozmiar okienka forum? Te dwa szare, "pogrzebowe" marginesy otaczające tekst jak na mój gust nie dodają uroku i zabierają sporą część ekranu. No, chyba że jest to wymóg dostosowywania romiaru okienka do niskich rozdzielczości... Dotyczy to oczywiście również wszystkich stron portalu "Audio". Takie czarne marginesy - fe! icon_wink.gif Pozdrawiam![/img]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ze strony Redakcji informuję, że niestety nie będzie "wężyków" na forum.  

A "Włatcy móch" to tytuł serialu animowanego dla widzów dorosłych emitowanego przez jeden z polskich kanałów TV. Taki trochę South Park.



Aha... teraz rozumiem. Tzn. i tak nie rozumiem bo telepudła nie używam od lat... A zamiast, tfu, abonamentu RTV mam o dodatkową płytkę CD więcej co miesiąc...

No właśnie. Teraz jak szczeniaki widzą, że tak w telewizorze było napisane, to pomyślą że to prawidłowo i na klasówce będą swoje udowadniać...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...